Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
49 Postów
Krasnoludek znad morza
(Krasnoludek)
Bywalec
i wszystko wiecie

Candy czekam na fotki w nowych włosach
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
40 za pasemka czy za zrobienie ze mnie platynowej blondynki?
Zgłoś wpis
6 Postów

()
Początkujacy
witaj
to za pasemka na folie....generalnia farboiwanie cala glowe od skory na blond odradzam ,nie znam twoich wlosow i nie wiem jak zareaguje ci skora glowy na rozjasniacz,,poza tym pasemka masz pewnosc ze beda takie jakie chcesz a farbowanie od skory na blond nie ma sie wplywu tak do konca na efekt koncowy...mozna zrobic bardzo dozo platynowych pasemek i bedzie ok
pozdrawim
Zgłoś wpis
14 Posty
Kati ...
(Kati)
Bywalec
brzmi kuszaco
co do wizyt, wiadomo ze trzeba umowic sie tel ale czy masz jakis grafik tzn od tej godz do tej przyjmuje klientk? jesli tak to w jakich godzinach? mieszkam bliziutko Ciebie i mam zle doswiadczenie z tutejszymi fryzjerami raz razilam jak zarowka a za drugim razem po pasemkach mialam ciapki na glowie bo nawet folii nie uzyto no i portfel lzejszy o 98 euro za spaprana robote:/ wiec ciagle poszukuje fachowych rak i nozyczek dla moich wlosow pozdrawiam
Zgłoś wpis
6 Postów

()
Początkujacy
witam
jesli chodzi o godziny mojej pracy,to tak sie okresleoniedzialki i czwartki nie pracuje poniewaz chodze na kurs jezykowy,w tygodniu reszte dni od 17 pracuje ,a w weekendy to kwestia umowienia sie, ale zazwyczaj najwiecej mam klientow w piatek po poludniu,cala sobote i niedziele
polecam sie...
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
dzisiaj bylismy z kolegami strzyc sie no i nie ma co jestesmy zadowoleni wiec goraco polecam..
Zgłoś wpis


Bliżej nas