Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Fantazje erotyczne :) - Holandia

Czytali temat:
Arczi Asterix Czarny 1992 92 lukasz1994 marchlewicz kamil tim (3897 niezalogowanych)
1 Post
Jolanta Walendziak
(Gorąca Jola)
Początkujacy
Witam wszystkich Polaków w Holandii i Belgii.
Chciałbyś podzielić się swoją fantazją seksualną, a może chciałbyś poczytać i dowiedzieć się o seksie jakiego nigdy dotąd nie znałeś, zajrzyj na:
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jola, no coś ty, wiemy wszystko. "Bravo" odpowie na wszystkie pytania.

Na przykład:

"Mój chłopak coraz częściej nalega, byśmy zaczęli się kochać. Właściwie nie mam nic przeciwko temu. Martwi mnie tylko jedna sprawa: jak ja się przed nim pokażę... nago? Chyba umarłabym ze wstydu! Czy w takim razie powinnam zaproponować seks w ciuchach? Czy mnie nie wyśmieje?"

"Mam 13 lat i jestem jeszcze dziewicą.Czy mój ojciec jest pedałem??"

"Droga redakcjo! mam na imię bartek mam 12 lat i mam powazny problem ze podoba mi się kolezanka mojej babci (jest po rozwodzie ma 45 lat i 4 dzieci) wstydze się jej to powiedżieć .Ostatnio myśle o niej i się masturbuję ukradłem jej nawet majtki z pralni i zakładam je na głowe podczas masturbacji pomóżci mi"

"Mam 16 lat jestem od dwoch miesięcy w ciazy i nie wiem czy to moje dziecko. Daria 16"

Itd...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender

Jak mialem 12 lat to lubilem z kolegami z podworka pograc w pilke na trzepaku...
...jestem pedalem???
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adaś, wychodzi na to, że 'wszyscy jesteśmy pedałami'...
Kuźwa, moje trzepakowe pokolenie nie znało nawet tego terminu!
Choć przyznam, że już wtedy miałam kumpla geja. Ale Ty?! Nieee!..
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
A niech to
Nie jestem pedalem , nie zaszlem w ciaze i nie zabawiam sie w kradzionych majtkach na glowie czyjejs babci, chyba prowadze sie zbyt.... "po bozemu" , a moje zycie erotyczne siegnelo dna .
Jakies pomysly?
Viooltje nie wiedzialem, ze ....tez wciaz czytasz "Bravo"
Zgłoś wpis
1 Post
Sandra Kowalczyk
(kicia123456)
Początkujacy
Czesc! kurcze czuje sie samotna i z checia podzielilabym swoje fantazje z kims ktos jest w amsterdami i jest chetny na nowe doznania!
Poniewaz nie do konca chcialabym sie ujawniac moje zdjecia znajciecie na stronie SPAM. tam jest czesc moich zdjec reszte wysle na maila
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
A niech to
Nie jestem pedalem , nie zaszlem w ciaze i nie zabawiam sie w kradzionych majtkach na glowie czyjejs babci, chyba prowadze sie zbyt.... "po bozemu" , a moje zycie erotyczne siegnelo dna .
Jakies pomysly?
Viooltje nie wiedzialem, ze ....tez wciaz czytasz "Bravo"


Yo man, "Bravo" jest bogatym źródłem doświadczeń.
Spróbuj, a Twoje życie erotyczne na pewno nie sięgnie dna!
Nie mówiąc o walorach kabaretowych!

Adaś, a właściwie to czemu nie kradniesz majtałasów i nie używasz ich jako baseballpet?.. No wiesz, dziwne...

Luvess!

P.S. Gorąca Jola vel kicia123456:
Czy nadal nie rozumiesz, że ten spam nie przejdzie?

Dziękuję.
Zgłoś wpis
31 Postów
Izabela K
(MalutkaNiepokorna)
Bywalec
Wyglada na to,ze dolacze do Was moi drodzy,razem z moja uboga fantazja erotyczna
Viooltje,nie blokuj informacji i pozwol nam sie doksztalcic
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:


Adaś, a właściwie to czemu nie kradniesz majtałasów i nie używasz ich jako baseballpet?.. No wiesz, dziwne....


Nie musze....dostaje je w prezencie

Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Maałe i na dodatek buńczuczne...

Nie chciałabym się zagłębiać, ale znając Cię troszeczkę, nie obawiam się o ubóstwo Twoich fantazji. Niekoniecznie erotycznych

Blokuję spam, fantazjom daję fory!

Poopowiadaj, Małe!
Zgłoś wpis


Bliżej nas