Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
maniekf1 (3677 niezalogowanych)
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Słuszna teza Joasiu Bo po co inaczej szukac pomocy na jakimś społeczniaku gdzie "pozytywnych" podpowiedzi tyle co i osób.....Skoro takie straty,to sądze że fachowsza pomoc potrzebna niż nasza...piwożłopów..... hihihihihihihi
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
NO TAK POLAK WSZĘDZIE KASY SZUKA
I KOMBINUJE JAK MOŻE
MOŻE SIE UDA MOŻE NIE ALE PRÓBOWAC WARTO HAHAH
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
hehehehe a ja nie jestem żłopopiw :-P
Ale moze jest jeszcze cos o czym istotnym nie wiemy i mozemy gdybac i gdybac i ....
Ale jak Harnas zchcial by wiecej szczegolow opisac moze i bysmy znalezli jakis pomysl na dolegliwosci .W wypadku niemoznosci pomocy bysmy zaspokoili swoja chec wiedzenia o co tu biega
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
NO TAK JAK TO MÓWIĄ "POLAK MĄDRY PO SZKODZIE"
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Baileys napisał:
żłopopiw :-P

Hahahahahaha...to Ci sie udało
Dzieki za poprawienie humoru po choróbsku
hahahahahaha
Zgłoś wpis
16 Postów
jan harnas
(harnas76)
Bywalec
Witam

Dzieki za komentarze .Nikogo nie wyprzedzałem i jechałem na nl blachach.A także nie chcę od nikogo wyłudzić kasy.

Błąd popełniłem w formularzu szkody , gdzie koleś wpisał że ja gwałtownie się zatrzymałem , a ja mówiłem mu, że gwałtownie zahamowałem , ale jechałem jeszcze 30 km/h kiedy mi uderzył w d....e.

Adwokat którego wynająłem też mówi że nie damy rady odzyskać kasy , ponieważ my musimy udowodnić. że koleś jechał za blisko, nie zachował odstępu

Samochód -wrak został zakwalifikowany na części, wyceniony i sprzedany.

Dziś myślałem sobie dać spokój , ale sąsiad ,który wtedy jechał ze mną, znalazł jakieś biuro w Hoorn , jedziemy tam za tydzień,zobaczymy co oni mi powiedzą.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
znalazlam cos w necie i Twoj adwokat mowil ci prawde niestety jezeli robisz noodstop dla kaczek lub zwiezecie mniejszego jak pies nie , masz znikome szanse na odzyskanie twoich szkod od kogos kto w ciebie w jechal .
...Hij weet dat het hard is, maar toch. ,,Niet remmen.'' Dat is het advies van Frans Zuiderhoek van het Korps Landelijke Politie Diensten (KLPD) bij overstekende dieren. ,,Rem je wel, dan is het feitelijk zonder noodzaak.''.........
zacigniete z : www.autotrack.nl/autogids/nieuws/11700
a tu masz wyrok sadu w prawie takiej samej sprawie niestety poszkodowany nie wygral.
zoeken.rechtspraak.nl/detailpage.aspx?ljn=AB1065
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
No to jak dobrze zrozumialem to znaczy ze nie zwrociles uwagi co bylo wypelnine tak?
Nic przeciesz nie jest pisane o jaks tam zwierzeach.
Dodadkowo mowisz ze masz swiadka i moze to potwierdzic.
Ja w twoim przypadku bym wykorzystal to ze niezrozumiales dokladnie co bylo wypelnione i bez zastanowienia podpislales!
Moze terzeba zmienic advokata,czy to byl wlasnie advokat z rechtbijstand ,bo oni zawszye staraja sie ciebie pozbyc.
Dopiero jak im powiesz ze weznesz advokata na ich koszt to sie dopiero obudza!
ale sytuacja jest napeno nieciekawa
powodzenia kolego!
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Patboy to i tak nic nie zmieni poczytaj powyzsze linki .
wychodzi na to ze jak hamujesz zeby kaczek nie rozkraczyc to hamujesz bez noodzak . wiec ty sie robisz winnym . i juz byly podobne sprawy w sadach ( podalam przyklad jednego z xxx wyrokow ) i ludzie nie wygraj takowej sprawy bo :
Rem je wel, dan is het feitelijk zonder noodzaak.''.........
Ale co tam kto nie ryzykuje w kozie nie siedzi a noz lyzka bedzie widelec
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Wykupując ubezpieczenie nikt nam nie mówi żeby wozić ze sobą formularz do wypełnienia.poniżej link,polecam wydrukować i wozić ze sobą.W Holandii i w całej europie jest podobny.Natomiast sytuacja Harnasia w polsce wydaję mi sie że byłaby oczywista,pojazd ma zachować bezpieczną odległość biuronazlecenie.pl/wordpress/wp-content/...WYDRUKOWANIA-PDF.pdf
Zgłoś wpis


Bliżej nas