Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ZOSTAN PREZENTEREM RADIA ASTON - Holandia

Czytali temat:
(5799 niezalogowanych)
CHCESZ ZOSTAC PREZENTEREM RADIA -NAPISZ...GWARANTUJEMY DOBRA ZABAWE I MILE GRANIE NA NASZYM RADIU ASTON...www.radioaston.hpu.pl ,informacje uzyskasz piszac do mnie....zapraszam wszystkich....
Zgłoś wpis
CHCESZ ZOSTAC NASZYM PREZENTEREM RADIA LUB DOBRYM SLUCHACZEM...GWARANTUJEMY DOBRA ZABAWE NA NASZYM RADIU,GRAMY IMPREZY OKOLICZNOSCIOWE,URODZINOWE ITP...GRAMY MUZYKE NA ZAMOWIENIA I NIE TYLKO....MOZNA WYSYLAC POZDROWIENIA I ZYCZENIA ...ZAPRASZAMY....NAPISZ .....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czlowieku z taka muza jaka prezentująca to chyba musisz poszukać gdzies na polskiej wsi i to wsród takich ktorzy uczeszczaja co weekend na wiejskie zadymy disco polo he he.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Czlowieku z taka muza jaka prezentująca to chyba musisz poszukać gdzies na polskiej wsi i to wsród takich ktorzy uczeszczaja co weekend na wiejskie zadymy disco polo he he.

no i jak zwykle odedzwal sie pan pseudo- mądry .
Co cie to czlowieku obchodzi jaka muzyke to radio puszcza,,,?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Czlowieku z taka muza jaka prezentująca to chyba musisz poszukać gdzies na polskiej wsi i to wsród takich ktorzy uczeszczaja co weekend na wiejskie zadymy disco polo he he.


jestem raczej osoba bierna na tym forum i raczej nie odpisuje na plytkie i daremne kometarze, staram sie czasami podzielic moimi wizjami czy jakims dobrym kawalkiem z innymi i raczej nie licze na odpowiedz, ale uwazam ze fajnie jest miec gdzies cos napisac czy cos przeczytac a nawet i zawiesic oko, i moze wolal bym inna forme ale nie bardzo mam wybor, wracajac do sedna, jetsem wiec czytam, powinismy cos dodac co moglo by zainteresowac innych a nie w kazdym temacie tylko negatywy bo to zle a tamto jeszcze gorsze,
Mnie osobiscie sie radyjko nie bardzo podoba, wole inne rytmy ale przytocze mojego kumpla..
dobra dopiero zaczynaja, no ale nasze, rozkreca sie itp itp.. wiec jestem totalnie za radiem Aston,
dajmy im szanse....bo gdyby nie to forum to gdzie bym to mogl napisac.. na scianie w klopie PKP.
a moze kiedys bede sie cieszyl ze znalem poczatki powstania tego radia.... kto wie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie wiem czy znacie taki termin "robic radio", tak , radio sie robi, niewiele osob to potrafilo ale byli takowi, wciaz jeszcze mozna ich niekiedy uslyszec w mniej komercyjnych stacjach, to charakterystyczne osobowosci, glosy ,ludzie tworzacy niepowtarzalny klimat. Muzyka byla tylko dodatkiem, dzisiaj nie robi sie juz radia...szkoda.
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
No oczywiscie numer jeden to dla mnie Marek Niedźwiedzki z radiowej trójki,nie tyko klimat ale i dobra muzyka
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Disco Polo mowia ze nie sluchaja a co do czego przyjdzie to kazdy zna na pamiec te teksty
Zgłoś wpis
TO jest radio dla wszystkich,puszczamy różne gatunki muzyki,zalezy od sluchaczy.Gramy nutki na zyczenie,czyli mozna w trakcie audycji zamowic sobie piosenki na radiowym gg.Nie jest tylko muzyka disco polo,to zalezy od prezentera i dni ,oraz od okolicznosci.Zapraszam wszystkich takze na moja audycje.Pozdrawiam i miłego dnia.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ja slucham TalkFm na necie i bardzo sobie cenie ta stacje. Fakt ze powstają jakies bezplciowe
twory twierdzace ze grają wszystko i dla wszystkich...cóż czas zweryfikuje czy sie nie mylę.
Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego jesli uważacie sie za takich megasuper nie stać was na nawet
płatny baner tylko spamujecie jak amatorzy. amen
Zgłoś wpis


Bliżej nas