Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(5798 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Travolta,

możesz mi wyjaśnić jedną rzecz?
Przecież nie jesteś głupi człowiek, jak to możliwe, że gadasz takie bzdury?
Zacietrzewiłeś się i ni cholery nie popuścisz. Napadasz już na wszystkich, Jaro nawet Cię niejako przeprosił za to, że się uniósł, a Ty dalej swoje.
Marek, teraz Tornado, nieważne kto jeszcze, ważne, żeby pokogucić.

Zaczynasz trollować, a trolla sie nie karmi, tylko daje mu ignora.

A od Tornada się odczep, po podjadę do Ciebie (daleko przecież nie mam) i osobiście dam Ci w łeb. O!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Violcie zapraszam i zabierz psa A jak chcesz mnie walnac , juz szykuje kamerke i puscimy to Live o 20
A TORNADO niech sie odczepi odemnie, skoro mowisz ze nie jestem glupi.

A wlasnie przyszla do mnie praca juz wam daje spokoj/ Violka drzwi sa otwarte...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Krzychu,glupi nie jestes,ale takie glupoty piszesz,ze ja jestem w szoku.....kreujesz swoj wlasny wizerunek jako jednoski aspolecznej i dziwisz sie ,ze tak Cie postrzagaja.....Nikt,nie bedzie wnikal w to,co sie kryje za ta stworzona przez Ciebie fasada...bo po takich wystepach nikt nie bedzie mial checi,zeby sie przekonac jaki jestes naprawde....Idziesz w zaparte jak osiol...
Poza tym,jak zauwazyla Viooltje,zaczynasz trolowac a nie dyskutowac....zero konkretnych argumentow,za to duzo szamba wnosisz...sorki....nie od tego jest forum,zeby sie blotem obrzucac....
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
To znalazl sie jakis prezenter czy nie??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy


to moze cos na wesolo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro wesoło to juz tu nie bedzie. Trzeba zmienić lub założyć jakis watek z nadzieja
ze sie jakis zaczadzony faszysta nie pojawi ze swoimi cienkimi tekstami
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TORNADO napisał:
Jak widać można się wielu nowuch rzeczy na tym forum dowiedzieć. Nigdy nie przyszło by mi do głowy aby krytykę uznać za zaszufladkowanie swoich wad bądż wołanie o pomoc.
Jedno jest pewne i nie podlega najmniejszej dyskusji, że administrator tego forum to wielkie nic.
Jest od tego jak przysłowiowa d....od ...... aby reagować na udział w dyskusji ludzi nie odpowiedzialnych a przy tym bardzo głupich. Ja uważam że za sprawą właśnie admina to forum stało się brukowcem i miejscem pacjentów z zakładów dla umysłowo chorych. Chłopie weż się za robotę, której się podjąłeś za Twoją sprawę mamy odpowiedz na pytanie nieco zmodyfikowane - jak postrzegamy sami siebie. A może razem ze ślerpym wyznawcą sfastyki utworzycie kółko graniaste?


Tornado,,,skoro zareagowales na moj wpis to widocznie cos odebrales autorsko ,przepuszczajac przes swoje filtry poznawcze.......czyzbym nadepnela na odcisk kolejnego krytykanta ?
Nie bede pisac ,ze masz mala glowe ,,skoro Ci sie nie miesci ,bo moglabym Cie niechcacy urazic..a tego bysmy przeciez nie chceili z uwagi na to ze wydajesz sie ciekawym rozmowca

....ale zaraz ,zaraz..... mozesz powiedziec w takim razie czym wobec ciebie jest krytyka,,,np w wydaniu Mmmmmareczka ,plujacego jadem,,,,a swoja droga dziwne ze sie jeszcze nie uzadlil ,,,ups,,,przepraszam to barrrdzo niegrzeczne z mojej strony
lub tez innych kanalii, chcacych tu zaistniec w jakis dziwnie obrany sobie sposob ....

Co do zabrukowanego forum.....,zgadzam sie ,,z ta mala ewentualnoscia ,ze jesli komus nie pasuje nie musi tu wchodzic,przeciez nikt nie zmusza .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tra vol ta napisał:
wyznawca fastyki, a Ty Tornado do czego sie modlisz ? A moze wnetrze Tira masz przyozdobione samymi *******, Slowem pogadaj sobie. I uwazaj bo patrzac na Twoj Avatar, galerie masz pewnie dla przyjaciol( zakladam) to moge zaszufladkowac Cie do dzialu zwyklych Tirowcow, panoszocych sie po drogach jakby byli sami. 90 % Polakow ma o WAs/ Tobie ****** zdanie,
Kolko graniaste... hm odpada to dla dzieci, Ja to bym sobie z Aminkiem OS-a *********l


Posłuchaj ofiaro nieporozumienia małżeńskiego.
Po aby wypowiadać się bądż poruszać jakiś temat trzeba posiadać choć minimum wiedzy. Tym razem do grona tych, których tutaj zdąrzyłeś obrazić na tym forum - ludzi naprawdę wspaniałych-
dołączyłeś dziesiątki a może i setki moich kolegów siedzących za kierownicami ciężarówek. Z razcji tej, że był to mój ukochany zawód dla którego poświęciłem własne zdrowie nie pozwolę aby mnie i
moich kolegów obrażał jakiś nieodpowiedzialny" krawężnik" ale po kolei. Jak już wspomniałem byłem kierowcą samochodu ciężarowego. Tirowcem - to Twoje określenie - bywało się raz kiedyś.
TIR - to nie samochód to międzynarodowa organizacja - a mówiąc po Polsku Międzynarodowe Zrzeszenie. Kierowcą TIRa byłem wówczas gdy prowadziłem ładunek na karnecie TIRa wówczas miałem odkryte niebieskie tablice z napisem TIR. Więc to wyjaśnia w sposób wystarczjący Twoją nie wiedzę na ten temat. Teraz co do kabiny mego samochodu. Po Twych wyskokach mogę stwierdzić, że takiego ładu nie posiadasz nawet w domu. A przyozdobienie kabiny to tak jak widzisz i niczego co świta w Twej zakłamanej mózgownicy nie było. Zawsze odpoweiadałem i odpowiadam za siebie. Nie znam w swoim przypadku określenia" panoszenie się na drogach" Ja po prostu wykonywałem swój zawód i to co najlepiej potrafiłem. Przejechałem kilka milionów kilometrów/udkumentowanych/ tak mi się wydaje przesiedziałem za kierownicą wiecej lat aniżeli Ty ich posiadasz / a gdybyś chciał wiecej to przejeżdzilłem bez najmniejszego. wypadku i nie pozwolę aby byle sieczkobrzęk obrażał mnie i moich kolegów. Prawdą jest że i wtym Groningse zdarzają się parszywe owce Tobie podobne - ale zapamietaj sobie raz na zawsze - nie każdy tonaż waży się tą samą wagą. Jesteś typowym chłopem pańszczyżnianym, którego jednym z wielu prac jest sianie. Siejesz i zbierasz - to chyba naturalne. Moim zdaniem jeszcze zbyt delikatnie odpowiedzieli na Twoje zaczepki Marek i Kolek i te wspaniałe dziewczyny. Kończę Twoim tekstem - wont smrodzie ode mnie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
cosmopolitan napisał:
TORNADO napisał:
Jak widać można się wielu nowuch rzeczy na tym forum dowiedzieć. Nigdy nie przyszło by mi do głowy aby krytykę uznać za zaszufladkowanie swoich wad bądż wołanie o pomoc.
Jedno jest pewne i nie podlega najmniejszej dyskusji, że administrator tego forum to wielkie nic.
Jest od tego jak przysłowiowa d....od ...... aby reagować na udział w dyskusji ludzi nie odpowiedzialnych a przy tym bardzo głupich. Ja uważam że za sprawą właśnie admina to forum stało się brukowcem i miejscem pacjentów z zakładów dla umysłowo chorych. Chłopie weż się za robotę, której się podjąłeś za Twoją sprawę mamy odpowiedz na pytanie nieco zmodyfikowane - jak postrzegamy sami siebie. A może razem ze ślerpym wyznawcą sfastyki utworzycie kółko graniaste?


Tornado,,,skoro zareagowales na moj wpis to widocznie cos odebrales autorsko ,przepuszczajac przes swoje filtry poznawcze.......czyzbym nadepnela na odcisk kolejnego krytykanta ?
Nie bede pisac ,ze masz mala glowe ,,skoro Ci sie nie miesci ,bo moglabym Cie niechcacy urazic..a tego bysmy przeciez nie chceili z uwagi na to ze wydajesz sie ciekawym rozmowca

....ale zaraz ,zaraz..... mozesz powiedziec w takim razie czym wobec ciebie jest krytyka,,,np w wydaniu Mmmmmareczka ,plujacego jadem,,,,a swoja droga dziwne ze sie jeszcze nie uzadlil ,,,ups,,,przepraszam to barrrdzo niegrzeczne z mojej strony
lub tez innych kanalii, chcacych tu zaistniec w jakis dziwnie obrany sobie sposob ....

Co do zabrukowanego forum.....,zgadzam sie ,,z ta mala ewentualnoscia ,ze jesli komus nie pasuje nie musi tu wchodzic,przeciez nikt nie zmusza .


Zgadzam się z Tobą w całości. Ja nie jestem ani też nigdy nie będę Jurorem - resztę zdania dopisz sama. Są jednak pewne sprawy, pewne rzeczy, które dla człowieka są pewnym symbolem zarówno dobrym jak i złym. Dla mnie i dla mojej rodziny złym a nawet katastrofalnym okazał się symbol trzeciej rzeszy. Pozostawię ten wątek bez rozwinięcia. Tak jak dla milionów ludzi tak i dla mnie jest to przykre. Nie zgodzę się z tym, że swastyka jest symbolem wielu religii. Nie w takim wydaniu i nie w takim graficznym wyglądzie. Nie zgodzę się tylko z jednym - nie może być takiej zasady jak Ci się nie podoba to nie wchodz tytaj. Jak Ci się coś nie podoba w Holandii to zjeżdżj do polski. O.K. Twoje zdanie nie moje. Ja mam inne. Szanuję Twoje a nde wszystko swoje. Pozdrawiam. Aha jeszcze jedno w pewnych sprawach jestem niereformowalny.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie jestem tak mądry zeby to co zaraz wkleje napisac, ale podpisuje sie pod tym od kiedy to przeczytałem, mysle ze Travollta tez chetnie by sie podpisal, w koncu smieci .


"Internet jest największym śmietnikiem świata,
bo każdy może do niego wrzucić wszystko, ale mało kto usuwa nieaktualne już informacje, czyli właśnie śmiecie. Często te informacje są nieprawdziwe lub bardzo nieaktualne. Przeważa w Internecie bylejakość, komercja, amatorszczyzna i przemożna chęć tylko zaistnienia. Wartościowe rzeczy/teksty/artykuły/poradniki są zalane całkowicie przez chłam. Kiedyś można było z zaufaniem korzystać z poradników dot. np. nauki programowania, teraz takie poradniki piszą wszyscy np. osoby, które nigdy w życiu nie stworzyły żadnego oprogramowania. To co można przeczytać w rozmaitych poradnikach woła o pomstę do nieba.
Na dodatek wielkie firmy wypatrzyły zyski w owczym pędzie użytkowników Internetu i stworzyły m.in facebooka gdzie można się grupować i masowo tworzyć nicość. Każdego dnia w Internecie przybywa setki tysięcy obszernych notek na blogach, których posiadacze piszą sami o sobie. Kiedyś internet był zbiorem rzeczy wartościowych, teraz internet staje się odbiciem lustrzanym przeciętnego człowieka, które to odbicie nie jest zbyt interesujące. Wszelkiego rodzaju wyszukiwarki nie podają nam treści według wartości, podają nam według ilości kliknięć. Nie jest ważne to co mądre, ważne jest to co popularne.

Nie wyobrażam sobie życia bez Internetu ale nie wyobrażam sobie też dalszego życia z Internetem. Takie giganty jak google nie pomogą nam w oddzieleniu plew od ziarna bo im pasuje taka sytuacja im więcej kliknięć, wyświetleń reklam, wpisów o niczym na blogach tym lepiej, tym więcej kasy.
Co będzie dalej? Agonia? Paraliż? Coś musi się stać, ciekawy jestem co to będzie. "Cenzurowanie" wszystkich stron? Wydawanie licencji na posiadanie strony? Te pomysły wydają się chore, ale może się okazać, że to jedyny ratunek dla Internetu, chociaż tak drastyczny.
Jakby co to ja będę głosował ZA "cenzurowaniem" tego śmietnika.

A teraz drogi użytkowniku Internetu - dłużej już nie będą przeszkadzał, idź w pokoju dalej zdobywać lajki na FB "

zrodlo www.przemo.org, chyba naruszylem ich prawa autorskie, ale co tam, stac mnie...

poza tym tez jestem ciekaw: znalazl sie ten prezenter?
Zgłoś wpis


Bliżej nas