Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(5800 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Iza z calym szacunkiem do Ciebie ale silent mode u mnie nie wymusisz, jak Ci moja forma nie pasuje, trzymaj sie tych na "poziomie" i zmien topa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie usiluje niczego na Tobie wymusic...zwracam Ci tylko uwage na poziom Twoich wypowiedzi,ktore nie wprowadzaja do forum niczego madrego....I wiem czego i kogo mam sie trzymacA co w moim topie Ci nie odpowiada???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zapodaj jakis nowy bo ten juz sie nudny robi, tylko zeby Mareczka tam nie bylo, bo zepsuje temat!
Jeszcze swoja droga, bo tam cos Blondyn wtracil i chyba ma racje i sie zastanawiam jak Pan na poziomie bawi sie na Tradycyjnym polskim weselu, nie wiem moze u niego Tiesto leci i ciocie ciagna krechy, ale jak ma zaproszonie tam gdzie gra amatorska kapela EL BoYZ Mariacios-skoczne rytmy, to idzie tylko po to aby nazrec sie za darmo i drwi z reszty?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ej,Travolta,Travolta....kto jak sie bawi i gdzie i przy jakich rytmach to kazdego indywidualna sprawa....I nie Tobie jest to oceniac....Zarzucasz komus drwienie,a co sam robisz w tej chwili????
Spojrz na siebie,zanim spojrzysz na kogos....Przeginasz i dobrze o tym wiesz...no,ale Ty don't give a shit,prawda??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
J A W O H L !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Travolta, cosmopolitan taka mała sugesia.. Zaznaczylem chyba w poprzednim watku ze dla mnie
mozesz sobie biegac w mundurku SS. Wali mnie to. Ty będziesz zbierał baty za swoja głupotę.
Cosmopolitan-złe dobrales nicka ponieważ twoje wypowiedzi sa na poziomie wiejskiego yntelygenta
wiec moze nie wpierdzielaj sie pomiedzy wódkę a zakaske ze swoimi infantylnymi wynurzeniami.
Jakoś nie przypominam sobie rownież abym jakoś specjalnie podkreslal swoj wiek. Zreszta co ma moj
wiek do rzeczy???
Piszesz travolta ze nie zmienisz avatara i tego typu duperele...Stary jak ktos kiedys powiedział ze
bledy popełnia kazdy ale tylko glupcy tkwią w błędzie, a co do twojej rodziny...mhm...widze ze
starzy nie nauczyli cie szacunku do ludzi. Tak, do ludzi bo pod sztandarami ze swastyka zginely
miliony i naprawdę nie dociera do mnie ze musze komuś kto wydaje sie dorosly tłumaczyć tak
oczywiste sprawy, ale moze dotrze do ciebie ze głupota sama przechodzi z pokolenia na pokolenie, wiedzę - trzeba przenosić.
Acha Travolta mając 11 postow na koncie z czego wszystkie z poziomu szamba mozesz sobie
znaleźć jakies forum dla pokemonow twojego typu i ustawiać kto moze byc w watku a kto nie
Tak sie rowniez składa ze preferuje dobrego starego rocka i dobry browar i są na tym forum
ludzie ktorych mialem przyjemność poznać osobiscie wiec zabawy przy Tiesto i kresce pozostawiam takim jak ty. Trzeba byc przecież chyba nacpanym 24/7 zeby afiszowac sie ze swastyka i obojętnie czy w realu czy na necie, a Holandia jest mała i zakoduj to sobie w swoim kurzym mozdzku
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w ***** mam Twoje sugestie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Travolta, cosmopolitan taka mała sugesia.. Zaznaczylem chyba w poprzednim watku ze dla mnie
mozesz sobie biegac w mundurku SS. Wali mnie to. Ty będziesz zbierał baty za swoja głupotę.
Cosmopolitan-złe dobrales nicka ponieważ twoje wypowiedzi sa na poziomie wiejskiego yntelygenta
wiec moze nie wpierdzielaj sie pomiedzy wódkę a zakaske ze swoimi infantylnymi wynurzeniami.
Jakoś nie przypominam sobie rownież abym jakoś specjalnie podkreslal swoj wiek. Zreszta co ma moj
wiek do rzeczy???
Piszesz travolta ze nie zmienisz avatara i tego typu duperele...Stary jak ktos kiedys powiedział ze
bledy popełnia kazdy ale tylko glupcy tkwią w błędzie, a co do twojej rodziny...mhm...widze ze
starzy nie nauczyli cie szacunku do ludzi. Tak, do ludzi bo pod sztandarami ze swastyka zginely
miliony i naprawdę nie dociera do mnie ze musze komuś kto wydaje sie dorosly tłumaczyć tak
oczywiste sprawy, ale moze dotrze do ciebie ze głupota sama przechodzi z pokolenia na pokolenie, wiedzę - trzeba przenosić.
Acha Travolta mając 11 postow na koncie z czego wszystkie z poziomu szamba mozesz sobie
znaleźć jakies forum dla pokemonow twojego typu i ustawiać kto moze byc w watku a kto nie
Tak sie rowniez składa ze preferuje dobrego starego rocka i dobry browar i są na tym forum
ludzie ktorych mialem przyjemność poznać osobiscie wiec zabawy przy Tiesto i kresce pozostawiam takim jak ty. Trzeba byc przecież chyba nacpanym 24/7 zeby afiszowac sie ze swastyka i obojętnie czy w realu czy na necie, a Holandia jest mała i zakoduj to sobie w swoim kurzym mozdzku


Maaarko,,,, nie wiem czy wiesz ale chyba Cie poniosly nerwy
Miano wiejskiego infantylnego ynteligenta ,,,hmmmm,tez ladnie KOCHAM WIES !!!!!!

Wiesz jak to jest ;Dla huja jestes zawsze hujem a dla medrca medrcem ......wiec sam siebie okresliles
I sam narobiles smrodu wokol siebie ,,,,juz sam fakt ,ze obrzucasz wolgaryzmami o czyms swiadczy ...czyzby brak argumentow zmuszala cie do szukania pomocy w niecenzuralnym slownictwie ? Z kolei krytycyzm to zaszufladkowaniei swoich wad , nie akcetpyjesz siebie wiec walisz po mordzie kogo popadnie,,,,Krytycyzm TO ZAWSZE WOLANIE O POMOC ,ludzi ktorzy chca byc postrzegani za inteligentniejszych

Chlopie popracuj nad soba ,bedzie ci sie latwiej zylo

Julia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak widać można się wielu nowuch rzeczy na tym forum dowiedzieć. Nigdy nie przyszło by mi do głowy aby krytykę uznać za zaszufladkowanie swoich wad bądż wołanie o pomoc.
Jedno jest pewne i nie podlega najmniejszej dyskusji, że administrator tego forum to wielkie nic.
Jest od tego jak przysłowiowa d....od ...... aby reagować na udział w dyskusji ludzi nie odpowiedzialnych a przy tym bardzo głupich. Ja uważam że za sprawą właśnie admina to forum stało się brukowcem i miejscem pacjentów z zakładów dla umysłowo chorych. Chłopie weż się za robotę, której się podjąłeś za Twoją sprawę mamy odpowiedz na pytanie nieco zmodyfikowane - jak postrzegamy sami siebie. A może razem ze ślerpym wyznawcą sfastyki utworzycie kółko graniaste?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wyznawca fastyki, a Ty Tornado do czego sie modlisz ? A moze wnetrze Tira masz przyozdobione samymi *******, Slowem pogadaj sobie. I uwazaj bo patrzac na Twoj Avatar, galerie masz pewnie dla przyjaciol( zakladam) to moge zaszufladkowac Cie do dzialu zwyklych Tirowcow, panoszocych sie po drogach jakby byli sami. 90 % Polakow ma o WAs/ Tobie ****** zdanie,
Kolko graniaste... hm odpada to dla dzieci, Ja to bym sobie z Aminkiem OS-a *********l
Zgłoś wpis


Bliżej nas