Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(5808 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Tra vol ta napisał:
Cool ? To teraz trzeba byc cool ? :? Nie no zajebista macz czapeczke w gorach JEstes Poprostu Zajebisty facet !

Wiesz co cudaku. Walnij sobie jeszcze dziare z sierpem i młotem na czole i będziesz cooool
Czy fakt ze ktos lubi lazic po gorach jest rownie dziwaczny jak propagowanie symboli faszystowskich??? Odpowiedz sobie sam. I nie czepiaj sie qrwa czapeczek jesli nie masz
nic do powiedzenia.
Co do swastyki w avatarze...mhm...moj dziadek patrzyl kiedys na takich
z przymruzeniem oka ..... przez szczerbinke : D
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co do swastyki,to hmmm....w hinduizmie jest to znak szczescia i pomyslnosci..potem tylko wykorzystany przez Hitlera w swojej wypaczonej ideologii nazistowskiej...i niestety od czasow drugiej wojny swiatowej kojarzony jest tylko z tym....


Chlopaki wyluzujcie.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Malutka ja wiem ze swastyka moze miec ok 10 000 lat ale jestem na tyle swiadomy ze potrafię
odróżnić swastyke ze sztandarów hitlerowskich od tej hinduistycznej.
Nie ważne. Nie będę wdawal sie w dyskusje z jakimś prostakiem dla ktorego
jedynym kontrargumentem jest moja czapeczka czy fakt ze lubie góry. Jakis
matrix. Milego wieczoru zycze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
normalnie zaraz przyjrze sie tej czapce
co z nia jest nie tak
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marek,fakt..to byla niskich lotow wymiana zdan...a wiem,ze to ponizej waszego poziomu....
Jeden prowokuje,drugi na te prowokacje reaguje...
A za "udzial" swastyki w drugiej wojnie swiatowej,rzucono na nia cale odium zla...co nie zmienia faktu,ze jest motywem pojawiajacym sie w wielu religiach i kulturach,niekoniecznie kojarzonym z faszyzmem Hitlera....Zreszta,nie bede tu rozpisywac sie na temat pochodzenia symbolu
Takze milego
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
OK Malutka niech koleś paraduje sobie nawet w mundurze SS....super.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
e trawolta, chyba ci sie troche pomieszalo, forum to nie smietnik, gdzie poszanowanie ludzkich uczuc pokemonnie, nie mozna sciagnac gaci zrobic pare fotek i wrzucic na forum wlasnych genitali bo to nie twoje ale rowniez innych forum, wiec jak masz jakas inna koszulke to po prostu sie przebierz, ja mieszkam osobiscie niedaleko Oswiecimia, moze zrobil bys sobie wycieczke to jak masz cos pod dekslem to moze zrozumiesz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
czy to jego swastyka z koszulki mordowala ludzi w oswiecimiu???
niech sobie zrobi tatuaz na czole jak lubi !!!przerzuccie sie na
Chelsea - Man Utd
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Cóż, temat znowu zszedł na manowce, ale - jak to w gorącej dyskusji - nic w tym dziwnego.
Swastyka - symbol szczęścia i pomyślności wielu kultur.
Może być tak, w buddyźmie:
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Cóż, temat znowu zszedł na manowce, ale - jak to w gorącej dyskusji - nic w tym dziwnego.
Swastyka - symbol szczęścia i pomyślności wielu kultur.
Może być tak, w buddyźmie:
Zgłoś wpis


Bliżej nas