Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak zagospodarować niewielki ogródek - Holandia

Czytali temat:
od86 (282 niezalogowanych)
100 Postów
od86
(od86)
Stary wyjadacz
Jak w temacie. Mam obecnie u siebie ogródek 9 m x 25 m Nie jest duży i zastanawiam się co mogę na nim posadzić.
Zgłoś wpis
118 Postów
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Proponuję zacząć od zastanowienia się, czy macie państwo czas na pielęgnację ogrodu. Nawet taka mała przestrzeń może wymagać dużego nakładu pracy i czasu. Inny Aspekt to finanse. Jeżeli chcecie szybko, będzie to kosztowało sporą sumę. Duże rośliny są drogie. Ja w taką przestrzeń włożyłam na dzień dobry 3000€. No i 3. aspekt to co lubicie, co wam się podoba.
Odpowiednio należy następnie podjąć decyzję jak ogród ma wyglądać. W przeciwnym razie wydacie mnóstwo pieniędzy i stracicie mnóstwo pieniędzy, a ogród nie będzie was cieszył.
Teraz akurat jest idealna pora na analizę. Roboty ogródkowe można zaczynać jak tylko mróz puści, marzec i kwiecień to najlepsza pora.

Skontaktuj się też z nimi:
www.podkarpackiesady.pl/22-jagody

Powinni doradzić jaki ekrzewy owocowe będą odpowiednie. W niewielkich ogródkach ładnie rośnie jagoda kamczacka, agrest oraz czerwona porzeczka
Zgłoś wpis


Bliżej nas