testek

Praca kierowca C+E - żywność sypka

Holandia Północna  |   9 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 196756
  • Stanowisko:Kierowca C+E
  • Branża:Transport i Logistyka
Kierowca C+E w transporcie żywności sypkiej
  • Miejsce pracy:
    Zaandijk
  • Opis stanowiska:
    Mała rodzinna firma poszukuje kierowcy ciężarówki, który zostanie nowym członkiem zespołu. Firma specjalizuje się w transporcie kakao do fabryk w Holandii.Kierowca będzie prowadził specjalną naczepę z wewnętrznym systemem łańcuchowym (podobnym do ruchomej podłogi). Załadunek i rozładunek zajmuje tylko kilka minut, więc nie wymaga fizycznej pracy. Trasy są ustalone między centrami dystrybucji i są to trasy krajowe.

    Czas pracy
    Trasy dzienne od godziny 8:00 do wieczora, czasami również w sobotę rano.

    Transport
    Koszty podróży z i do kraju pochodzenia ponosi pracownik.
  • Wymagania:
    - Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy
    - Elastyczność - trasy mogą się zmieniać
    - Prawo jazdy C+E
    - Cyfrowa karta tacho
    - Doświadczenie jako kierowca ciężarówki
    - Oświadczenie o spełnianiu wymogu dobrej reputacji, tzw. niekaralność
    - Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie ze stabilną pracą i holenderską umową w firmie BAM Works B.V.
    Wynagrodzenie będzie należało do kategorii D4/D6 i będzie składało się z następujących kwot:
    - Wynagrodzenie podstawowe €17,30/18,71 brutto za godzinę do 40 godzin tygodniowo
    - Nadgodziny (po 40 godzinach tygodniowo) będą płatne w wysokości 130%.
    - Godziny w sobotę będą płatne: 150%, godziny w niedzielę i praca w święta państwowe: 200%
    - Brak spania w ciężarówce, tylko dzienne trasy
    - Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie 153,95 € za 4 tygodnie
    - Płatność za 4-tygodniowy okres w euro do 10. dnia po zakończeniu okresu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:O nas

    BAM WORKS jest agencją zatrudnienia specjalizującą się w dostarczaniu personelu do pracy w sektorze rolniczym. Nasza elastyczność i dostosowanie do aktualnego rynku pracy pozwala nam działać w takich gałęziach rolnictwa jak: praca w szklarniach i ogrodach, praca w polu oraz opieka nad zwierzętami. Rozszerzając naszą działalność, zapewniamy również pracowników w sektorze technicznym.

    Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 24717.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 13