testek

roboty ziemne - WILBERTOORD

Brabancja Północna  |   16 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 196689
  • Stanowisko:POSZUKUJEMY PRACOWNIKOW DO PRAC ZIEMNYCH
  • Branża:Budownictwo
POSZUKUJEMY PRACOWNIKOW DO PRAC ZIEMNYCH
  • Opis stanowiska:
    • Praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dokładny i precyzyjny, ale nie boi się ubrudzić sobie rąk
    • Podstawowy dyplom VCA lub chęć jego uzyskania
    • Prawo jazdy B(E) będzie zaletą
    • Doświadczenie w obsłudze minikoparek będzie dodatkowym atutem
    • Elastyczny
  • Wymagania:
    • Wykonywanie wysokiej jakości robót ziemnych dla klientów prywatnych, rolniczych i komercyjnych
    • Naprawa problemów w istniejącym gruncie i rurociągach
    • Współtworzenie parków krajobrazowych
    • Budowa infrastruktury podziemnej (np. kabli i rur)
    • Współkopanie fundamentów
    • Instalowanie i podłączanie kanałów kanalizacyjnych
  • Oferujemy:
    ! ZAKWATEROWANIE.

    ! TYGODNIOWE WYPŁATY.

    ! PRACA JEDNOZMIANOWA
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:ZNASZ JĘZYK ANGIRLSKI / HOLENDERSKI?

    I SZUKASZ PRACY NA DŁUGI CZAS TO NIE ZWLEKAJ I SKONTAKTUJ SIEZ NAMI.

    TEL: +31(0)657890464

    EMAIL: recruitment@uitzendtud.nl

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 15