testek

SPAWACZ MIG MAG TIG

Limburgia  |   16 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 196685
  • Stanowisko:SPAWACZ MIG MAG TIG
  • Branża:Przemysł
Firma jest producentem systemów aluminiowych wykorzystywanych na rynku rozrywkowym do budowy scen, produkcji telewizyjnych i teatralnych oraz instalacji w przemyśle.
Bardzo zdrowa i wydajna firma, która wraz z zespołem około 20 osób produkuje i dostarcza wiodące aluminiowe profile zawieszenia do klientów z branży rozrywkowej na całym świecie.
  • Miejsce pracy:
    Venray
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy doświadczonego spawacza TIG z pasją do pracy i dbałością o szczegóły. Jako spawacz TIG będziesz pracował przy montażu i spawaniu konstrukcji aluminiowych i ze stali nierdzewnej na podstawie rysunków technicznych. Będziesz pracować w nieformalnym środowisku pracy przy wymagających międzynarodowych projektach.
  • Wymagania:
    Masz doświadczenie w metalurgii.
    Udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
    Jesteś profesjonalistą z doskonałymi umiejętnościami spawania (TIG).
    Jesteś koleżeński, zdecydowany, elastyczny i z inicjatywą.
    Jesteś zorientowany na wyniki i potrafisz dobrze funkcjonować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
    Dobrze posługujesz się językiem niderlandzkim i/lub angielskim.
    Jesteś otwarty na nowe wyzwania i dyspozycyjny przez dłuższy okres czasu.
    Montaż i spawanie konstrukcji aluminiowych i ze stali nierdzewnej.
    Dokładne przestrzeganie rysunków technicznych.
    Samodzielne wykonywanie wysokiej jakości prac spawalniczych.
  • Oferujemy:
    Zróżnicowaną pracę w nieformalnej i przyjemnej atmosferze.
    Pełne wyzwań i międzynarodowe projekty.
    Wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym pracy dla przemysłu metalowego.
    Dobre świadczenia dodatkowe.
    Długoterminową współpracę z możliwością rozwoju.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Czy rozpoznajesz siebie w tym profilu i jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Aplikuj natychmiast i wzmocnij zespół profesjonalistów!

    Zainteresowany? Wyślij swoje CV na adres recruitment@uitzendtud.nl

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
06X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 8