testek

Pracownik produkcji, cięcie elementów.

Brabancja Północna, Haps  |   16 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 196682
  • Stanowisko:pracownik produkcji - traca techniczna
  • Branża:Konstrukcja
Firma jest producentem w dziedzinie wentylacji, oświetlenia dziennego i systemów wylotowych m.in. dla sektora rolniczego. Ponadto firma opracowuje niestandardowe produkty z tworzyw sztucznych.
  • Miejsce pracy:
    Haps
  • Opis stanowiska:
    Jako pracownik produkcji w dziale cięcia elementów będziesz odpowiedzialny za cięcie różnych materiałów, takich jak metal, plastik i aluminium na wymiar w celu produkcji systemów wentylacyjnych. Pracujesz dokładnie według rysunków i specyfikacji. Jest to praca wymagająca fizycznie na dłuższy okres czasu.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.
    Znajomość i doświadczenie w obsłudze maszyn do cięcia.
    Zdolność do dokładnej i starannej pracy.
    Zdolność do wykonywania pracy wymagającej fizycznie.
    Dobra znajomość języka holenderskiego lub bardzo dobra angielskiego.
    Cięcie materiałów na wymiar zgodnie z rysunkami i specyfikacjami.
    Obsługa i konserwacja maszyn do cięcia.
    Sprawdzanie jakości ciętych części.
    Sprzątanie i utrzymywanie miejsca pracy w czystości.
    Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
  • Oferujemy:
    Pełne wyzwań stanowisko w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
    Konkurencyjne wynagrodzenie i dobre świadczenia dodatkowe.
    Możliwości rozwoju osobistego i awansu.
    Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.
    Zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport do pracy.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
06X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 18