testek

Stanowisko: Pracownik Magazynu (Holandia)

Wszystkie regiony  |   13 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 196509
  • Stanowisko:Pracownik Magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
Wynagrodzenie: 500 euro netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia)Korzyści: Pokój jednoosobowy, transport, BSN (numer ubezpieczenia społecznego), ubezpieczenie zdrowotneRodzaj zatrudnienia: Pełny etatOpis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego Pracownika Magazynu do naszego zespołu w Holandii. Pracownik Magazynu będzie odpowiedzialny za różne zadania związane z przyjmowaniem, kompletowaniem i wysyłką towarów w magazynie, dbając o dokładność i terminowość wykonywanych obowiązków.Obowiązki:
  • Miejsce pracy:
    Amsterdam
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki:

    Przyjmowanie dostaw towarów i dokładne sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją.
    Kompletowanie zamówień zgodnie z instrukcjami i standardami firmy.
    Przygotowywanie towarów do wysyłki, w tym pakowanie, etykietowanie i przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej.
    Obsługa sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe, podnośniki itp.
    Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.
    Współpraca z innymi pracownikami magazynu w celu realizacji celów operacyjnych.
  • Wymagania:
    Wymagania:

    Doświadczenie zawodowe jako Pracownik Magazynu lub na podobnym stanowisku.
    Prawo jazdy kat. B.
    Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
    Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego.
    Zdolność do pracy w zespole i szybkiego uczenia się.
    Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Oferujemy:
    Korzyści:

    Konkurencyjne wynagrodzenie 500 euro netto tygodniowo.
    Zapewniony pokój jednoosobowy.
    Transport do miejsca pracy.
    Pomoc w uzyskaniu numeru BSN (ubezpieczenie społeczne).
    Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
06X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 10