Magazynierzy Holandia

Holandia Południowa, Den Haag (The Hague)  |   3 godziny temu   |  Numer ogłoszenia: 195933
  • Stanowisko:Magazynier
  • Branża:Obsługa klienta
agencja Up Recruitment ( KRAZ 13887)  obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:
MAGAZYNIER PRACA W HOLANDIIMiejsce pracy: HOLANDIA OKOLICE HAGI
WYMAGANIA:
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dyspozycyjność minimum do końca roku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • skanowanie i kolekcjonowanie produktów
  • sprawdzanie jakości produktów
  • pakowanie i sortowanie zamówień
OFERUJEMY:
  • odpłatne zakwaterowania firmowe
  • bezpłatny transport do pracy
  • umowę holenderską z ubezpieczeniem
  • pracę stałą ze stałą liczbą godzin
  • Stawkę godzinową 14.23€ brutto+ dodatki zmianowe

Praca w firmie zajmującej się produkcją i drukowaniem foto książek, kalendarzy, kartek i innych produktów.

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
  • Miejsce pracy:
    HAGA
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
79X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 11