Lakiernik samochodowy (natryskowy) w Van Mossel

Wszystkie regiony  |   10 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 195835
  • Stanowisko:Lakiernik samochodowy (natryskowy)
  • Branża:Transport i Logistyka
Van Mossel Car Solutions jest wiodącym serwisem samochodowym w Holandii. Specjalizuje się w wysokiej jakości naprawach, konserwacji i lakierowaniu samochodów. Nowoczesne zaplecze i wykwalifikowany zespół zapewniają klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Jako lakiernik samochodowy (natryskowy) będziesz wykonywać zadania na pojazdach komercyjnych, takie jak maskowanie, wypełnianie, szlifowanie i natryskiwanie. Upewnisz się, że pojazd jest całkowicie gotowy do lakierowania. Ponadto będziesz pracować w jednej z kabin lakierniczych ("One Stop Solutions"(OSS) i nakładać lakier na pojazd.

Jeśli masz doświadczenie jako lakiernik samochodowy (natryskowy), to będzie to dużym atutem. Będziesz pracować w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 17:00. Szukamy osoby dyspozycyjnej od 32 do 40 godzin tygodniowo i gotowej do pracy w zgranym zespole.

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces
  • Doświadczenie w lakierowaniu natryskowym samochodów, zwłaszcza ciężarowych i dostawczych
  • Dbałość o szczegóły
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi narzędzi
  • Dobra komunikacja w języku angielskim i/lub niderlandzkim

Jakie są Twoje zadania
  • Jako lakiernik samochodowy (natryskowy) będziesz pracować w dziale lakierniczym. Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Przygotowanie pojazdów do malowania
  • Mieszanie kolorów i odcieni
  • Sprawdzanie zapasów natryskowych
  • Malowanie wstępnie przygotowanych pojazdów
  • Kontrola jakości ukończonej pracyKonserwacja sprzętu do malowania

Co zyskasz, wybierając tę ofertę pracy?
  • Zniżki pracownicze na samochody i usługi serwisowe
  • Praca z najnowszymi narzędziami i sprzętem
  • Udział w kursach, aby dowiedzieć się, jak naprawiać uszkodzenia w najnowszych pojazdach

Co my, jako agencja pośrednictwa pracy, możemy Ci zagwarantować?
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Minimum formalności - rekrutacja online
  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki medycznej
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny)
  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli tego potrzebujesz!
  • Operations Service Center, całodobowa infolinia
  • Wygodna aplikacja myOTTO z grafikiem, paskami wypłat i FAQ
  • Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards, bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników, np. FIT@OTTO

Praca za pośrednictwem agencji to często dopiero początek! Wielu pracowników międzynarodowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt z jednym z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.

Interesujące? Aplikuj na tę ofertę!

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 031

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 7