Praca dla operatora ekstrudera / wyciskarki

Geldria  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195771
  • Stanowisko:Operator maszyn
  • Branża:Przemysł
Aktualnie prowadzimy rekrutację dla wiodącego w Europie producenta karmy dla zwierząt domowych.

Zatrudnimy doświadczonego operatora Ekstrudera.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę i kontrolę maszyn, monitorowanie procesu produkcyjnego oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów zgodnie z obowiązującymi normami.

Poszukujemy osób gotowych do pracy w systemie 3 zmianowym - najlepiej z doświadczeniem przy obsłudze maszyn w środowisku produkcyjnym, konserwacji zapobiegawczej, przetwarzaniu surowców na ekstrudaty.

Zakres obowiązków:
Dbałość o jak najsprawniejszy i najefektywniejszy przebieg procesu
-  Przygotowywanie surowców do procesu ekstruzji
– monitorowanie parametrów
-  Ręczne dodawanie produktów do mieszania, mielenia (praca w zakurzonym środowisku)
-  Wspieranie służby technicznej w wykrywaniu i usuwaniu awarii
-  Praca zgodnie z procedurami i instrukcjami GMP+/HACCP
-  Kontrola jakościowa
-  Utrzymywanie porządku i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
-  Zapewnienie prawidłowego wykonywania procesów administracyjnych, sprawdzanie dzienników i zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu w przypadku nieobecności lidera zespołu

Wymagania:
-  Doświadczenie jako operator maszyn - najlepiej w środowisku produkcyjnym (praca w dziale gdzie występują wahania temperatury i wysoki poziom hałasu)
-  Mile widziana znajomość procesu ekstruzji oraz umiejętność obsługi ekstrudera.
-  Doświadczenie w pracy ze zautomatyzowanymi liniami technologicznymi
-  Mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych
-  Gotowość do rozwijania i poszerzania swojej wiedzy
-  Proaktywna postawa w zakresie wszelkiego rodzaju ulepszeń i innowacji
-  Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
-  Bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa-  Dokładność, sumienność i odpowiedzialność w pracy
-  Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

Oferujemy:
Stabilne, pewne zatrudnienie
Stawka godzinowa 19,87 Euro brutto na godzinę + dodatki
Wsparcie i możliwości dalszego rozwoju
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesyłani cv na adres e-mai a.muraszko@flexcraft.nl lub kontakt telefoniczny +48 502-089-389.

Nasz numer certyfikatu to 273
Oferta pracy tymczasowej (minimum pół roku i dłużej)
  • Miejsce pracy:
    Doetinchem

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 16