Spawacz MIG/MAG w Tobroco Machines w Oisterwijk

Wszystkie regiony  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195766
  • Stanowisko:Spawacz MIG/MAG w Tobroco Machines w Oisterwijk
  • Branża:Inne
O ofercie
Tobroco Machines to globalna firma zajmująca się rozwojem maszyn kompaktowych marki Giant. Dzięki szerokiej gamie osprzętu wszystkie prace mogą być wykonywane jedną maszyną, co oznacza, że maszyny Giant mogą być używane przez cały rok do wszystkich rodzajów prac.

Na stanowisku Spawacz MIG/MAG do twoich obowiązków należeć będzie: spawanie metalowych konstrukcji, spawanie metodą MIG/MAG, praca przy użyciu narzędzi i sprawdzanie jakości produktów. Spawacze są odpowiedzialni za  wprowadzanie zmian i poprawek ram, które przychodzą z zagranicy oraz spawanie nowych elementów osprzętu do koparek, które są produkowane.

Pracę rozpoczniesz od poniedziałku do piątku na zmianie dziennej od 07:00 do 16:00. Gdy będziesz mógł pracować samodzielnie, będziesz pracował na dwie zmiany od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 23:00. W piątki zawsze będziesz kończył pracę o 21:00. Za pracę w systemie zmianowym otrzymasz 113% dodatków. Masz szansę na zdobycie kontraktu w firmie Tobroco.Masz możliwość rozwoju w firmie. Dołącz do tego technicznego zespołu jako pracownik montażu!

Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Spawanie metodą MIG/MAG
Sprawdzanie jakości
Spawanie metalowych konstrukcji
Praca w oparciu o rysunek techniczny
WYMAGANIA
Posiadasz wykształcenie techniczne
Doświadczenie w spawaniu
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Posiadanie prawa jazdy - kategorii B
Gotowość pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuzszy okres
Znajmość języka holenderskiego i/albo języka angielskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 031
  • Miejsce pracy:
    Oisterwijk

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
31X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 48