Pracownik produkcji Vepo Cheese w Bodegraven

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195717
  • Stanowisko:Pracownik produkcji Vepo Cheese w Bodegraven
  • Branża:Inne
O ofercie
Vepo Cheese to holenderska firma rodzinna, która nadaje szczególne znaczenie produkcji pysznych serów. Firma oferuje szeroką gamę holenderskich i innych europejskich serów. Dysponują najlepszymi rozwiązaniami w zakresie krojenia, tarcia, pakowania i dystrybucji swoich wyrobów.

Jako pracownik produkcji będziesz pracować z różnymi rodzajami sera. Na linii produkcyjnej będziesz sprawdzać jakość, przygotowywać paczki i zarządzać zamówieniami. Zadbaj o to, aby wszystkie zamówienia były gotowe do wysyłki na czas.

Zmiany poranna trwają od 06:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku, z kolei na zmiany wieczorne możesz wyrabiac od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00-00:00. Dzięki temu zyskujesz stabilność i wolny czas w weekend! Za wieczory i nadgodziny zgarniasz dodatki płacowe. A po 52 tygodniach pracy otrzymasz podwyżkę!

W Bodegraven i Oudewater znajdują się dwa magazyny. Będziesz pracować w obu z nich, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale bez obaw! Są zlokalizowane bardzo blisko siebie. W stołówce możesz dostać darmowe świeże owoce i cieszyć się przerwą z kolegami. Dołącz do tego sympatycznego zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Praca na linii produkcyjnej
Krojenie i tarcie sera
Sortowanie serów
Pakowanie serów
Kontrola jakości
Przygotowanie paczek do wysyłki
Układanie paczek na paletach
 Przenoszenie kartonów o różnej wadze
WYMAGANIA
Motywacja do pracy w systemie zmianowym
Chęć do pracy w chłodnym środowisku – ok. 7-9°C
Chęć dojeżdżania do miejsca pracy rowerem
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka polskiego i/lub angielskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Bodegraven

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 10