Pracownik remontowy

Belgia  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195689
  • Stanowisko:Pracownik remontowy
  • Branża:Inne
ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako pracownik remontowy
  • Miejsce pracy:
    : Belgia- Veurne
  • Opis stanowiska:
    Prace rozbiórkowe, kanalizacyjne, murarskie
    Prace przy ceramice podłogowej z kamieniem naturalnym i betonem
    Prace remontowe wykonywane w wysokim standardzie
    Praca od poniedziałku do piątku (40 godzin tygodniowo)
  • Wymagania:
    Doświadczenie jako pracownik remontowy
    Prawo jazdy kat. B
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego
  • Oferujemy:
    Wynagrodzenie od 18,30€ do 24,78€ brutto/h w zależności od doświadczenia
    Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokoje jednoosobowe
    Praca pod PC124 (budownictwo)
    Po 3 miesiącach stała umowa
    Składki zdrowotne,
    Zagraniczna umowa,
    Dobre warunki pracy,
    Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
    Indywidualne podejście do kandydata.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Doświadczenie jako pracownik remontowy

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 15