Blacharz samochodowy 600-625€ tyg + BONUS

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195684
  • Stanowisko:Blacharz samochodowy 600-625€ tyg + BONUS
  • Branża:Inne
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Blacharz samochodowy
  • Miejsce pracy:
    Holandia- Arnhem
  • Opis stanowiska:
    Spawanie elementów samochodowych
    Montaż, demontaż oraz naprawa uszkodzonych elementów aut.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w zawodzie
    Znajomość języka angielskiego.
    Zdolność pracowania samodzielnie na stanowisku
    Mile widziane auto i prawo jazdy
  • Oferujemy:
    Wynagrodzenie 600-625€ netto tygodniowo
    Bonus 200€ po przepracowaniu 200h
    Darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Zagraniczna umowa o pracę
    Dobre warunki pracy
    Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
    Indywidualne podejście do kandydata
    Praca od zaraz
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wyslij CV ;info@abcwork.eu
    Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas
    Marlena +48 570 221 444
    Izabela +48 790 448 110

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 12