Produkcja uszczelniaczy Tremco CPG

Wszystkie regiony  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195640
  • Stanowisko:Produkcja uszczelniaczy Tremco CPG
  • Branża:Inne
Opis
Tremco CPG dostarcza nowe i zrównoważone rozwiązania dla budownictwa, takie jak uszczelnianie połączeń, klejenie, ochrona przeciwpożarowa i hydroizolacja. Wykorzystuje najwyższej jakości technologię i koncentruje się na obsłudze klienta, aby rozwiązywać trudne problemy w branży budowlanej.

Lokalizacja: Arkel, Holandia

Przejdziesz szkolenie, które pomoże Ci odpowiednio rozpocząć pracę. Firma zapewnia potrzebną odzież roboczą i sprzęt ochronny.

Będziesz pracować na dwie zmiany. Pierwsza zmiana trwa od 06:00 do 14:00, a druga od 14:00 do 22:00. Taki grafik oznacza, że będziesz pracować naprzemiennie na rannych i popołudniowych zmianach, obejmujących cały dzień pracy.

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?
Doświadczenie w obszarze produkcyjnymDobra komunikacja w języku angielskim i/lub holenderskim
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Sprawność fizyczna i gotowość do pracy z chemikaliami
Certyfikat na wózek widłowy jest dodatkowym atutem lub gotowość do jego uzyskania

Jakie są Twoje zadania?
Twoim głównym zadaniem jako pracownika produkcji będzie wykonywanie zadań związanych z procesem mieszania.
Dodawanie surowców do zbiornika (maks. 10-cio kilogramowe worki)
Obsługa maszyny mieszającej surowce
Czyszczenie ramion mieszających maszyny
Przenoszenie pojemnika za pomocą wózka widłowego
Czyszczenie zbiornika po użyciu

Co zyskasz, wybierając tę ofertę pracy?
Praca w pełnym wymiarze godzin z konkurencyjnym wynagrodzeniem: 13.80 EUR i 8% dodatkiem urlopowym = 14.95 EUR/h brutto
Dodatek w wysokości +13% za pracę zmianową
Otrzymasz również dzienną premię w wysokości 25 € (brutto)

Co my, jako agencja pośrednictwa pracy, możemy Ci zagwarantować?
Cotygodniowe wypłaty
Minimum formalności - rekrutacja online
Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki medycznej
Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny)
Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli tego potrzebujesz!
Operations Service Center, całodobowa infolinia
Wygodna aplikacja myOTTO z grafikiem, paskami wypłat i FAQ
Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników, np. FIT'at'OTTO

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE
Praca za pośrednictwem agencji to często dopiero początek! Wielu pracowników międzynarodowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt z jednym z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.

Interesujące? Aplikuj na tę ofertę!
KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 031
  • Miejsce pracy:
    Arkel,

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 38