Spawacz/Monter - konstrukcje stalowych maszyn

Overijssel  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195619
  • Stanowisko:Spawacz
  • Branża:Przemysł
Nasz klient zajmuje się produkcją małych konstrukcji stalowych i maszyn na zamówienie.
  • Opis stanowiska:
    Do Twoich obowiązków będzie należeć:

    - Wykonywanie półproduktów i profili metalowych na podstawie rysunków technicznych
    - Spawanie i wykańczanie spoin
    - Składanie końcowego produktu
    - Współpraca przy opracowywaniu nowych produktów
  • Wymagania:
    - Wykształcenie techniczne i zamiłowanie do pracy z metalem
    - Umiejętność składania konstrukcji
    - Kilkuletnie, aktualne doświadczenie zawodowe
    - Umiejętność czytania rysunków technicznych
    - Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    - Prawo jazdy kategorii B
  • Oferujemy:
    - Zakwaterowanie certyfikowane przez SNF
    - Wsparcie doświadczonych koordynatorów
    - Transport do i z miejsca pracy
    - Dodatki emerytalne
    - Ubezpieczenie zdrowotne
    - Stawkę godzinową brutto w wysokości 17,98 euro
    - Cotygodniowe wynagrodzenie w wysokości 585 euro netto/40 godz. pracy po wszystkich odliczeniach
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@interwel.nl
    Kontakt telefoniczny: +31615372836
    Dołącz do naszego zespołu i współpracuj przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w branży produkcji konstrukcji stalowych i maszyn!

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 7