Pracownik produkcji - naprawa palet

Overijssel  |   7 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195597
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Inne
Pracownik produkcji – produkcja palet

  • Miejsce pracy:
    Zwolle
  • Opis stanowiska:
    Jako pracownik produkcyjny będziesz zaangażowany w pracę na linii produkcyjnej, gdzie wytwarzane są palety. Twoim zadaniem będzie naprawa starych, uszkodzonych palet. Będziesz to robić wspólnie z innymi kolegami z pracy.
  • Wymagania:
    - doświadczenie w pracy z drewnem
    – mile widziane
    - prawo jazdy
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego A2/B1
  • Oferujemy:
    -  stawkę 15,57€/h,
    - tygodniówkę 450€ netto po wszystkich odliczeniach
    - bezpłatny dojazd do pracy
    - opiekę koordynatora na miejscu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@inerwel.nl w temacie wiadomości wpisując PALETY lub kontakt pod numerem telefonu +31 (0)522 24 25 20.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 30