Pracownik magazynu w DHL Supply Chain w Kampen

Wszystkie regiony  |   12-09-2024 11:39   |  Numer ogłoszenia: 195583
  • Stanowisko:Pracownik magazynu w DHL Supply Chain w Kampen
  • Branża:Inne
O ofercie
DHL to jedna z największych firm pocztowych i logistycznych na świecie. Łączy świat dzięki obecności w ponad 220 krajach i regionach. W magazynie Kampen dystrybuowane są pakiety do konstrukcyjnych silników Diesla do statków i generatorów energii.

Jako pracownik magazynu DHL odpowiadasz za przesyłki z całego świata. Posortujesz paczki, odbierzesz je skanerem ręcznym, sprawdzisz jakość, przygotujesz zamówienia i załadujesz/rozładujesz kontenery. Magazyn jest półautomatyczny, co oznacza, że dużą część procesu wykonują maszyny.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00, z możliwością pracy w godzinach nocnych oraz wyrabiania nadgodzin, oczywiście za Twoją zgodą. Za wieczory i noce otrzymasz dodatek płacowy. Ponadto możesz zdobyć premię za polecanie znajomych lub rodziny oraz za dobre wyniki.Przejdziesz szkolenie VOG i AFS (Air Freight Security), które jest obowiązkowe i bezpłatne. Skorzystaj również ze szkoleń dla działów EPT, forklift i innych.

W czasie przerwy w stołówce można dostać gratis świeże owoce, a także wykupić obiad lub kolację. Ogromna korzyść dla Ciebie jako pracownika magazynu: raz na jakiś czas w magazynie jest organizowane coś specjalnego, na przykład food trucki lub ciężarówka z lodami. Ciesz się tym z Twoimi kolegami!
Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Zbieranie produktów za pomocą skanera
Sortowanie produktów
Kontrola jakości
Przygotowanie zamówień
Załadunek/rozładunek kontenerów
Przenoszenie paczek o różnej wadze
WYMAGANIA
Sprawność i kondycja niezbędne do pracy fizycznej
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Kampen

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 16