Rozładunek Kontenerów

Holandia Północna, Zwaagdijk-Oost  |   11-09-2024 13:03   |  Numer ogłoszenia: 195573
  • Stanowisko:Rozładunek Kontenerów
  • Branża:Transport i Logistyka
Dla naszego Klienta, dynamicznego dostawcy usług logistycznych,
Poszukujemy energicznych i odpowiedzialnych osób do pracy przy rozładunku kontenerów.
Praca fizyczna, wymagająca dobrej kondycji fizycznej i umiejętności pracy w zespole.

  • Miejsce pracy:
    Zwaagdijk-Ost
  • Opis stanowiska:
    - rozładunek kontenerów,
    - transport palet do maszyny foliującej ,
    - Przenoszenie i układanie produktów na magazynie,
    - dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • Wymagania:
    - brak przeciw wskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,
    - doświadczenie w pracy magazynowej mile widziane,
    - znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
    - wyjazd na dłuższy okres czasu (minimum rok),
    - dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
    - umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy:
    - praca od poniedziałku do piątku ( sporadycznie soboty )
    - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
    - możliwość zdobycia doświadczenia,
    - konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności ( bez stawek wiekowych),
    - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
    - wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
    - szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 Euro tygodniowo,
    - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 24