Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic w Oss

Wszystkie regiony  |   11-09-2024 11:28   |  Numer ogłoszenia: 195560
  • Stanowisko:Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic w Oss
  • Branża:Inne
O ofercie
GXO Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która wspiera dobrze prosperujące przedsiębiorstwa. Magazyn w Oss wspiera zarządzanie procesem logistycznym znanego supermarketu.

Jako zbieracz i pakowczacz w GXO będziesz odpowiedzialny za kompletne zamówienia. Zbierzesz produkty niespożywcze, skontrolujesz jakość, ułożysz paczki na wózkach i przygotujesz zamówienia do supermarketu.

W GXO zmiany trwają od 13:00 do 23:00 i od 00:00 do 09:00. Zyskasz 50% więcej w soboty i dodatkowe 100% więcej w niedziele.To dla Ciebie świetna okazja! Przejdź szkolenia, aby uzyskać certyfikat EPT, wózka wysokiego podnoszenia lub wózka widłowego! Zdobądź pracę na pełny etat i dołącz do zmotywowanego zespołu!
Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Zbieranie produktów za pomocą systemu głosowego
Etykietowanie paczek
Kontrola jakości
WYMAGANIA
Dobra sprawność fizyczna
Chęć pracy na zmiany wieczorne
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Oss

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 36