Operator maszyn w Hilton Foods w Zaandam

Wszystkie regiony  |   10-09-2024 15:18   |  Numer ogłoszenia: 195540
  • Stanowisko:Operator maszyn w Hilton Foods w Zaandam
  • Branża:Inne
Hilton Foods to nowoczesna fabryka pakowania mięsa zlokalizowana w Zaandam. Korzystając z najnowszych technologii, setki opakowań mięsa są codziennie dystrybuowane do supermarketów.

Operator maszyn będzie odpowiedzialny za obsługę i dbanie o różne maszyny produkcyjne, upewniając się, że produkty spożywcze są wytwarzane wydajnie i bezpiecznie. Będziesz postępować zgodnie z ustalonymi procedurami i wytycznymi, aby obsługiwać maszyny, monitorować ich wydajność i dokonywać niezbędnych korekt, aby zapewnić ich prawidłowe działanie. Niezbędne jest zapewnienie, że wszystkie produkty spełniają standardy jakości i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy jednoczesnym utrzymaniu czystości i porządku w miejscu pracy. Ze względu na świeżość mięsa będziesz pracować w chłodniejszych warunkach.

Będziesz pracować na dwie zmiany: poranna zmiana trwa od 05:00/08:00 do 14:00/15:30, a wieczorna od 14:00/15:30 do 22:30/00:00, w zależności od produkcji. Za wieczory i niedziele przysługują dodatki.Na stołówce można kupić smaczny ciepły posiłek, który podczas wieczornej zmiany otrzymuje się za darmo.

Możliwość zdobycia kontraktu w Hilton. Środowisko pracy jest międzynarodowe, dynamiczne i przyjazne. Dołącz do zespołu jako operator maszyn!

Obowiązki
Ustawianie linii produkcyjnej
Sprawdzanie jakości
Uruchamianie, obsługa i regulacja maszyn
Naprawianie drobnych usterek
Rejestrowanie danych produkcyjnych w systemie

 Twoja praca oferuje:
Możliwość pracy w nadgodzinach
Możliwość pracy w weekend
Biuro OTTO w miejscu pracy, czynne codziennie
Darmowe paczki z mięsem raz w tygodniu
Darmowe WiFi
Darmowy ciepły posiłek na zmianach popołudniowych
Gry dostępne w stołówce
Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka)
Stołówka z możliwością zakupu posiłków
Zapewniona odzież robocza

Wymagania
Gotowość do pracy w chłodniejszym środowisku
Chęć do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego, polskiego, słoackiego i/lub bułgarskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 031

  • Miejsce pracy:
    Zaandam, Netherlands

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 12