Zbieracz zamówień w Albert Heijn w Tilburg

Wszystkie regiony  |   10-09-2024 10:46   |  Numer ogłoszenia: 195522
  • Stanowisko:Zbieracz zamówień w Albert Heijn w Tilburg
  • Branża:Inne
O ofercie
Albert Heijn to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Holandii. W magazynie w Tilburgu przygotowywane są zapasy artykułów spożywczych dla wszystkich sklepów tej sieci.Jako zbieracz zamówień w Tilburgu będziesz przygotowywać zamówienia dla supermarketów Albert Heijn.

Będziesz zbierać produkty za pomocą systemu kompletacji głosowej, przygotowywać zapasy i przenosić produkty. Wszystkie paczki są transportowane na terenie magazynu za pomocą wózka BT. Będziesz pracować w dwóch głównych działach z asortymentem produktów długoterminowych i świeżych.

Zapewnij sobie elastyczność, ponieważ jako zbieracz zamówień będziesz pracować na poranne i nocne zmiany. W sobotę w dziale mrożonek będzie zmiana wieczorna zamiast nocnej. Za pracę w godzianch nocnych i w weekendy otrzymasz dodatki. Aby poznać Albert Heijn i procesy magazynowe, zaczniesz od onboardingu i szkolenia w zespołach.Zyskaj możliwość awansu na wyższe stanowiska i zarabiaj dodatkowo za dobre wyniki!

Ciesz się przerwami z sympatycznymi współpracownikami i kup smaczny posiłek w stołówce, jeśli tylko chcesz. Kolację dostajesz za darmo podczas wieczornej zmiany. Zostań zbieraczem zamówień i pracuj w entuzjastycznym zespole!
Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Apliacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Zbieranie produktów z użyciem systemu voice picking
Przygotowanie zamówień
Kontrola jakości
Jazda ciężarówką BT
Przenoszenie paczek o dużej wadze
WYMAGANIA
Sprawność niezbędna do pracy fizycznej
Możliwość pracy w niskich temperaturach
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka polskiego, angielskiego i/lub niderlandzkiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Tilburg, Holandia

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 14