Praca w Deventer na firmie PLUS na Reachtruck

Overijssel  |   05-09-2024 21:44   |  Numer ogłoszenia: 195453
  • Stanowisko:Reachtruck
  • Branża:Produkcja żywności
Praca w Deventer na firmie PLUS na Reachtruck z holenderskim certyfikatem. Osoby z prywatnymzakwaterowaniem również mile widziane.
  • Miejsce pracy:
    Deventer
  • Opis stanowiska:
    Reachtruck
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - posiadanie certyfikatu oraz doświadczenie na reachtruck
    - chęci do pracy i zaangażowanie
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    -Stawka 450 - 550 € netto tygodniowo
    -Zakwaterowanie w Deventer
    -Darmowy transport / lub zwrot za paliwo 0,21 centów za każdy kilometr
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby chętne proszę o wysłanie CV na email: ania.davteam@gmail.com

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 20