Sortownia/produkcja/szklarnia

Holandia Południowa  |   05-09-2024 14:39   |  Numer ogłoszenia: 195446
  • Stanowisko:Pracownik sortowni/produkcji/szklarni
  • Branża:Produkcja żywności
Aktualnie poszukujemy osób które są zdecydowane wyjechać do pracy za granicę. Mile widziane pary. Jeśli nie spodoba ci się ta oferta, posiadam inne więc zapraszam do kontaktu
  • Miejsce pracy:
    Holandia
  • Opis stanowiska:
    Szklarnia, sortownia, produkcja - €13,68

    1. Praca w szklarni z kwiatami

    praca przy kwiatach
    ścinanie kwiatów
    pakowanie kwiatów
    szykowanie kwiatów do wysyłki do klienta

    2. Sortowanie owoców na hali

    sortowanie i segregacja owoców
    pakowanie owoców
    kontrola jakości produktów

    3. Produkcja różnych rodzajów sałatek

    sortowanie oraz pakowanie
    krojenie oraz mycie warzyw
    inne proste prace produkcyjne

    Warunki pracy

    System pracy:

    Jednozmianowy
    Możliwe nadgodziny i praca w weekendy.
    pary mogą pracować samodzielnie (mieszkać razem)

    Dojazd do pracy:

    rower do pracy jest promieniu do max 6 km
    Szklarnia
    17 lat = €11,46
    18 lat = €11,58
    19 lat =€13,68
    20 lat =€13,68
    21 lat =€13,68
    Pakowanie owoców/ sałatki
    17 lat = €12,70
    18 lat = €12,70
    19 lat = €12,70
    20 lat = €12,70
    21 lat = €13,70

    Zakwaterowanie i ubezpieczenie

    wynajem mieszkania wynosi: 115 € tygodniowo
    ubezpieczenie zdrowotne wraz z ubezpieczeniem dodatkowym: 35,52 € tygodniów
    Zakwaterowanie w domach jednorodzinnych lub w hotelach w regionie Westland
    posciel kołdra poduszka kandydat musi zabrać ze sobą

    Dodatkowa wymagania

    brak tatuaży na twarzy
  • Wymagania:
    chęci do pracy :)
  • Oferujemy:
    -zakwaterowanie
    -ubezpieczenie
    -pracę w zgranym zespole

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
50X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 23