Praca w Holandii/Różne stanowiska

Wszystkie regiony  |   05-09-2024 14:31   |  Numer ogłoszenia: 195445
  • Stanowisko:Magazynier/pracownik produkcji/ inne
  • Branża:Produkcja żywności
Poszukujemy osób chętnych do pracy na terenie całej Holandii. Posiadam oferty tylko sprawdzonych i rzetelnych kontrahentów.

Aktualnie poszukuję pracowników magazynowych tj. Order pickerów, magazynierów, komisjonerów, operatorów wózków widłowych, spawaczy MIG/MAG, stolarzy i pracowników ogónobudowlanych

Ponadto posiadam wolne miejsca na stanowiskach:

*Order picker- magazyn odzieżowy

*Order picker- magazyn z lekarstwami

*Order picker- magazyny spożywcze

*Wykładanie towaru w supermarketach

*Produkcja

*Szklarnia

*Sałatki

*Kwiaty- sortowanie, bukiety

Zgłoś się do mnie a ja pomogę dopasować ofertę do Twoich predyspozycji oraz doświadczenia.

Posiadam oferty pracy dla singli i par.

Jako firma gwarantujemy:

Wysokie zarobki

Zakwaterowanie w pełni wyposażonych domkach oraz hotelach

Pokoje dwuosobowe

Ubezpieczenie

Pomoc w wyrobieniu dokumentów niezbędnych do pracy

Transport do pracy

Opiekę polskiego koordynatora

Oczekiwania:

Zaangażowanie

Dyspozycyjność

Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Masz pytania? Chętnie rozwieję Twoje wątpliwości i pomogę znaleźć pracę z której będziesz zadowolony! Zapraszam do kontaktu telefonicznego o każdej porze.
  • Miejsce pracy:
    Holandia
  • Opis stanowiska:
    Orderpicker, pracownik produkcji spożywczej jak i przemysłowej, sortowanie owoców i warzyw, szklarnia, likwidacja szklarni, wykładanie towaru i wiele innych ofert
  • Wymagania:
    Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym lub podstawowym( POSIADAM OFERTY RÓWNIEŻ BEZ JĘZYKA)
    prawo jady mile widziane
  • Oferujemy:
    -Zakwaterowanie
    -Ubezpieczenie
    -Dojazd do pracy
    -Opiekę polskiego koordynatora

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
50X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 19