Zbieracz zamówień w Jumbo w Nieuwegein + Bonus

Wszystkie regiony  |   04-09-2024 12:45   |  Numer ogłoszenia: 195424
  • Stanowisko:Zbieracz zamówień w Jumbo w Nieuwegein + Bonus
  • Branża:Inne
Zdobądź bonus rejestracyjny w wysokości 250 EURTwoja nowa kariera w Jumbo zaczyna się od premii! Dołącz do OTTO Work Force i odbierz swój bonus powitalny w wysokości 250 EUR NETTO!

Ta oferta bonusowa jest dostępna dla wszystkich kandydatów rozpoczynających pracę w dowolnej lokalizacji Jumbo Vers w Breda, Woerden, Nieuwegein lub Den Bosch. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.Jumbo to jeden z najbardziej znanych supermarketów w Holandii, z ponad 600 sklepami i centrami dystrybucji. Magazyn w Nieuwegein jest jednym z najnowocześniejszych magazynów w Holandii.

Jako komisjoner dbasz o zapasy w supermarketach Jumbo. Za pomocą głosowego systemu kompletacji zbierasz pudła i paczki z artykułami spożywczymi, które następnie umieszczasz w pojemnikach. Musisz mieć pewność, że wszystkie pudełka i paczki są kompletowane na czas, aby można je było wysłać do supermarketów.

Będziesz pracować na zmiany od 06:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 i od 22:00 do 06:00. Za godziny nocne otrzymasz dodatek, a już po przepracowaniu 288 godzin dostaniesz podwyżkę! Zdobądź pracę na pełny etat, w której będziesz pracować średnio 36 godzin tygodniowo.Masz szansę odbyć szkolenia jako zbieracz zamówień, dzięki którym się rozwiniesz! W przerwie możesz wykupić smaczny posiłek w kantynie, gdzie dodatkowo otrzymasz darmowy owoc. Na specjalne okazje mamy dla Ciebie prezenty lub vouchery.

Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Zbieranie pudeł
Zbieranie paczek
Przenoszenie paczek o różnej wadze
Układanie paczek w kontenerach
Przygotowanie zapasów
WYMAGANIA
Dobra kondycja fizyczna
Znajomość języka angielskiego, polskiego lub słowackiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Nieuwegein, Holandia

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 15