Praca na magazynie z kosmetykami

Wszystkie regiony  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195419
  • Stanowisko:Pracownik magazynowy
  • Branża:Przemysł
Praca na magazynie z kosmetykami na dłuższy okres czasu.
  • Opis stanowiska:
    Opis stanowiska:

    praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach,

    pakowanie towaru (pojedyncze kosmetyki oraz zestawy),

    układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki,

    zbieranie zamówień,

    kontrola jakości.
  • Wymagania:
    zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

    przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego,

    terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

    mile widziane prawo jazdy kat. B,

    dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!
  • Oferujemy:
    pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

    stawke w wysokosci 14,79 euro brutto (sklada sie na nia podstawa w wysokosci 13,71 euro brutto oraz dodatek ADV do kazdej godziny w kwocie 1,08 euro brutto)

    zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,

    dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),

    pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,

    wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),

    atrakcyjne stawki godzinowe,

    dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),

    umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych. Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

    Klauzula RODO
    Aplikując na stanowisko u pracodawcy zagranicznego wskazane w ofercie wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Flexcraft Polska Sp. z o.o., ul. Budowlanych 66/1, 45-123 Opole, KRS: 0000091410, NIP: 7542709595, REGON: 532242211. Pani/Pana dane zbierane są w celu rekrutacji do pracy u pracodawcy zagranicznego. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, odwołania zgody, wyrażenia sprzeciwu. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są na stronie www.flexcraft.pl w zakładce ,,Informacje – RODO w Flexcraft Polska”.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 23