Praca na produkcji spożywczej 14,06 euro/h

Wszystkie regiony  |   04-09-2024 11:12   |  Numer ogłoszenia: 195417
  • Stanowisko:pracownik
  • Branża:Produkcja żywności
Praca na produkcji spożywczej- 14,06 euro brutto bez stawki wiekowej – bez języka! Nie masz doświadczenia? Szukasz pracy za granicą ? Nie znasz języka i obawiasz się czy sobie poradzisz ? APLIKUJ!
  • Opis stanowiska:
    Pracować będziesz w zakładach mięsnych. Prace na taśmie, pakowaniu, ekspedycji.

    Praca w temperaturze około 4 stopni. Wkładanie kawałków mięsa do małych przegródek w których następnie mrożone jest mięso. Praca stojąca.

    Praca w systemie dwuzmianowym- zmiany 12-godzinne. Duża ilość godzin!
  • Wymagania:
    - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

    - mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!
  • Oferujemy:
    - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

    - opiekę polskiego koordynatora,

    - ubezpieczenie,

    - wypłaty tygodniowe,

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,

    - dodatki zmianowe, wakacyjne!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

    KRAZ 273

    Klauzula RODO
    Aplikując na stanowisko u pracodawcy zagranicznego wskazane w ofercie wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Flexcraft Polska Sp. z o.o., ul. Budowlanych 66/1, 45-123 Opole, KRS: 0000091410, NIP: 7542709595, REGON: 532242211. Pani/Pana dane zbierane są w celu rekrutacji do pracy u pracodawcy zagranicznego. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, odwołania zgody, wyrażenia sprzeciwu. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są na stronie www.flexcraft.pl w zakładce ,,Informacje – RODO w Flexcraft Polska”.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 43