Pracownik sortowania w Herosie w Sluiskil

Wszystkie regiony  |   03-09-2024 14:37   |  Numer ogłoszenia: 195394
  • Stanowisko:Pracownik sortowania w Herosie w Sluiskil
  • Branża:Inne
Heros to firma, która prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży surowców wtórnych (uzyskanych po recyklingu różnych materiałów resztkowych i budowlanych), uzdatniania wody oraz urządzeń portowych.

 Jako pracownik sortujący będziesz pracował w dziale sortowania. Tutaj będziesz sprawdzał i sortował różne materiały na taśmie, razem z kolegami, aby odzyskać jak najwięcej materiału. Będziesz pracował w tak zwanych kabinach (wewnątrz), które są rozmieszczone na terenie całego złomowiska. Oznacza to, że praca może odbywać się głównie wewnątrz, ale może również na zewnątrz, niezależnie od pogody.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 06:00 do 14:30, od 14:30 do 23:00 i od 23:00 do 06:00. Ze względu na to, że będziesz pracować na trzy zmiany, będziesz musiał być elastyczny i gotowy do pracy na powyższych zmianach. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach w soboty. Za wieczory, noce i nadgodziny otrzymasz dodatki.Po 52 przepracowanych tygodniach następują okresowe podwyżki.

Jeśli firma widzi w Tobie potencjał, da Ci szansę rozwoju na różnych stanowiskach, więc pokaż im, że jesteś zmotywowany i skorzystaj z okazji, aby z nimi pracować! Dołącz do tego zespołu jako pracownik sortujący!
OBOWIĄZKI:
Praca na linii
Kontrola jakości
Sortowanie metalu
Recykling metalu
Podnoszenie części metalu o różnej wadze
WYMAGANIA:
Dobra sprawność fizyczna
Posiadanie ważnego certyfikatu VCA
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 031
  • Miejsce pracy:
    Sluiskil

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 10