Order Picker w Albert Heijn w Roosendaal

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195365
  • Stanowisko:Order Picker w Albert Heijn w Roosendaal
  • Branża:Inne
O ofercie
Albert Heijn to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Holandii. W magazynie w Roosendaal codziennie przygotowywane są tysiące zamówień i wysyłane do klientów online.

Jako Order Picker będziesz pracował z produktami o długiej żywotności i chłodniczymi na dwóch działach. Będziesz je zbierać, sprawdzać jakość i zarządzać zamówieniami w magazynie. Upewnij się, że każde zamówienie jest kompletne i na czas.
W jednym tygodniu będziesz pracował na porannej zmianie od 06:00 do 14:30, a w drugim tygodniu będziesz pracował na popołudniowej zmianie od 14:30 do 22:30, otrzymując dodatki za niedziele i dział mroźny. Zyskaj możliwość rozwoju na stanowisko buddy, team leadera lub kierowcy.W czasie przerwy możesz kupić smaczny posiłek na stołówce, gdzie podczas popołudniowej zmiany otrzymasz go za darmo.

Co tydzień będą przeprowadzane oceny dotyczące Twoich zadań, wydajności i zadowolenia, za które zostanie wybrany pracownik tygodnia. Dołącz do tego młodego i zmotywowanego zespołu jako Order Picker!
Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
 Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Zbieranie produktów
Sprawdzanie jakości
Przygotowywanie zamówień
Podnoszenie paczek o różnej wadze
WYMAGANIA
Dobra kondycja fizyczna
Chęć do pracy na różnych zmianach
Praca z normami i wymaganiami
Dostępny przez dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Roosendaal

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 45