Pracownik logistyki w PostNL w Hengelo

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195317
  • Stanowisko:Pracownik logistyki w PostNL w Hengelo
  • Branża:Inne
PostNL to znana holenderska firma pocztowa działająca w krajach Beneluksu. Dysponuje ona największą i najnowocześniejszą siecią logistyczną o ustandaryzowanych procesach. Codzienność polega tutaj na przygotowaniu paczek i listów do doręczenia.
Jako pracownik logistyki będziesz odpowiedzialny za wszystkie paczki, które docierają do magazynu. Będziesz sortować i układać je na kontenerach rolkowych. Będziesz monitorować proces, wyniki i efektywność, dbając o to, aby paczki docierały do klientów na czas. Siła ma znaczenie! Paczki mają wagę od 100 gramów do 25 kilogramów.

Ze względu na pracowity okres ważne jest, abyś był elastyczny i zmotywowany. Będziesz pracować od niedzieli do piątku od 18:00 do 02:30, ze stałą liczbą godzin pracy – 40h tygodniowo. Masz możliwość wyrabiania nadgodzin i dodatkowego zarobku. Za wieczory, noce i niedziele zgarniesz super dodatki. Uzyskaj możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach na inne stanowiska. Ciesz się przerwą z kolegami i zgarniaj ze stołówki darmowe świeże owoce. Zostań częścią zespołu jako pracownik logistyki!

Obowiązki
Sortowanie paczek
Układanie paczek w stosy
Pakowanie paczek
Kontrola jakości
Przenoszenie paczek o różnej wadze
Kontrola procesu

Wymagania
Sprawność niezbędna do pracy fizycznej
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka polskiego i/lub angielskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Hengelo

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 19