testek

Pracownik produkcji /Groningen

Groningen, Groningen  |   08-10-2024 13:19   |  Numer ogłoszenia: 195302
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Pracownik produkcji /Holandia

Lokalizacja: Groningen
Wynagrodzenie: od 14,50 €!
Czas trwania: 40 godzin,

Twoim głównym zadaniem będzie obsługa i organizacja worków z ziemniakami. Obejmuje to potrząsanie workami, aby ułożyć ich zawartość i odpowiednio je ułożyć do przechowywania lub wysyłki. Zwracanie uwagi na szczegóły jest niezbędne, aby upewnić się, że każdy worek jest prawidłowo ustawiony i zabezpieczony.

Wstrząsanie i układanie worków z ziemniakami.
Obsługa maszyn i zapewnienie płynnego przebiegu pracy.
Utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy.
Współpraca z członkami zespołu w celu osiągnięcia dziennych celów produkcyjnych.

Wymagania:

Minimalna wysokość 1,75 i 1,80 metra ze względu na rozmieszczenie maszyn.
Zdolność do wykonywania zadań wymagających dużego wysiłku fizycznego.
Umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności komunikacyjne.
Dbałość o szczegóły i zaangażowanie w przestrzeganie protokołów bezpieczeństwa.
Poprzednie doświadczenie na podobnym stanowisku jest atutem, ale nie jest wymagane.
Komunikatywny/podstawowy angielski
Prawo jazdy

Zakwaterowanie ( zdjęcie zakwaterowania w załączniku)
115 - 140 € tygodniowo (pokój dwuosobowy/jednoosobowy, w zależności od preferencji, a także dostępności)

W domu będzie mieszkać maksymalnie 5 osób.

Ubezpieczenie zdrowotne
35,58 € tygodniowo

Samochód służbowy do dojazdów do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres hdoberska@gmail.com
Tel.+48 608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28732
Piła ul.Rynkowa 21 T
  • Miejsce pracy:
    Groningen
  • Opis stanowiska:

  • Wymagania:
    Prawo jazdy
  • Oferujemy:
    Czas trwania: 40 godzin

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 39