Operator techniczny w PostNL w Zwolle

Wszystkie regiony  |   8 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 195299
  • Stanowisko:Operator techniczny w PostNL w Zwolle
  • Branża:Inne
PostNL buduje przyszłość dostaw do i z krajów Beneluksu. Dążąc do uzyskania statusu najbardziej korzystnej usługi dostawczej, firma oferuje proste, inteligentne i zrównoważone rozwiązania logistyczne, zawsze i wszędzie.

Jako operator techniczny jesteś odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego działania maszyn. Od przygotowania procesu sortowania, wdrażania operatorów, wprowadzania poczty do podajnika, po korzystanie z ekranu do zarządzania maszyną. Jeśli wystąpi usterka, Twoim zadaniem jest jak najszybsze jej naprawienie.  Będziesz pracować w elastycznym systemie 4-zmianowym.

Na początku pracy zostaniesz przeszkolony przez trenera, aby prawidłowo wykonywać swoją pracę. Dodatek zmianowy 20% obowiązuje w godzinach 06:00 - 08:00 i 18:00 - 22:00. Dodatek zmianowy 40% obowiązuje w godzinach 22:00 - 06:00.Pierwszego dnia pracy przejdziesz jednodniowe, płatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa. Po tym szkoleniu rozpoczniesz pracę i otrzymasz wszelką potrzebną pomoc od swoich kolegów. Firma zawsze zapewnia wsparcie i możliwość rozwoju. Dołącz do zespołu jako operator techniczny!

Obowiązki
Obsługa maszyn
Konserwacja maszyn
Naprawa usterek
Uruchamianie maszyn
Sprawdzanie jakości

Wymagania
Wykształcenie techniczne
Dobra kondycja fizyczna i siła
Odpowiedzialność i dokładność
Gotowość do pracy zmianowej
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategorii B)
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 031
  • Miejsce pracy:
    Zwolle

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 20