testek

Stolarz z doświadczeniem/ Eemshaven

Groningen, Eextahaven  |   08-10-2024 13:21   |  Numer ogłoszenia: 195295
  • Stanowisko:Stolarz
  • Branża:Rzemiosło
Stolarz praca w Holandii

  • Lokalizacja: Eemshaven
Wynagrodzenie: 14,68 - 15,19 € za godzinę
Czas trwania: praca na pełen etat (40 godzin)

Szukamy pracownika produkcyjnego do pracy w fabryce produkującej moduły do budowy budynków. Wyprodukowane kompletne moduły są później montowane w pojedynczy budynek wraz z rurami, okablowaniem i innymi specyficznymi wymaganiami budowlanymi.

Jesteś odpowiedzialny wraz z zespołem za budowę godzin modułowych, w których będziesz odpowiedzialny za malowanie, tynkowanie i inne zadania. Zadania te mogą być za każdym razem inne.

Wymagania:

Poprzednie doświadczenie jako cieśla jest zaletą, ale nie jest konieczne
Dobra motywacja do nauki
Bardzo dobry angielski
Prawo jazdy jest obowiązkowe
Certyfikat VCA (lub chęć jego uzyskania)

Zakwaterowanie ( zdjęcie zakwaterowania w załączniku)
115 - 140 € tygodniowo (pokój dwuosobowy/jednoosobowy, w zależności od preferencji, a także dostępności)

W domu będzie mieszkać maksymalnie 5 osób.

Ubezpieczenie zdrowotne
35,58 € tygodniowo

Samochód służbowy do dojazdów do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres hdoberska@gmail.com
Tel.+48 608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28732
Piła ul.Rynkowa 21 T
  • Miejsce pracy:
    Eemshaven
  • Opis stanowiska:

    Jesteś odpowiedzialny wraz z zespołem za budowę godzin modułowych, w których będziesz odpowiedzialny za malowanie, tynkowanie i inne zadania. Zadania te mogą być za każdym
  • Wymagania:
    Certyfikat VCA (lub chęć jego uzyskania
  • Oferujemy:

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 32