Instruktor produkcji w Hessing w Venlo

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195281
  • Stanowisko:Instruktor produkcji w Hessing w Venlo
  • Branża:Inne
O ofercie
Hessing B.V. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży przetwórstwa warzyw i owoców. Marka koncentruje się na tym, że każdy ich produkt powinien być łatwy w przygotowaniu, smaczny, zdrowy i super świeży. Pasja i doświadczenie pracowników przyczyniają się do stałego rozwoju i profesjonalnej realizacji zamówień.

Jako trener wewnętrzny odpowiadasz za kierowanie rozwojem pracowników i operatorów produkcji. Od wejścia na halę roboczą Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie pracowników. Wśród swoich obowiązków znajdziesz także  szkolenie nowych pracowników zgodnie ze schematem kompetencji Hessing. Ponadto będziesz pracować nad tworzeniem i ułatwieniem całego procesu szkolenia. Zapewnisz jasne wprowadzenie i będziesz pierwszym kontaktem dla pracowników w okresie szkolenia. Aby Twoja wiedza praktyczna była zawsze aktualna, będziesz również samodzielnie pracować przy linii produkcyjnej.

Będziesz pracować na zmiany poranne i popołudniowe, które omówisz z przełożonym przy rozpoczęciu pracy. Zarówno w OTTO, jak i w Hessing będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę na czas określony. W Hessing masz szansę na rozwój swojej kariery. Dodatkowo zgarniasz super zniżki na siłownie oraz na pyszne paczki owoców i warzyw w sklepie SuperVers.

Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Instruowanie pracowników
Szkolenia pracowników
Wsparcie rozwoju
Praca nad procesami szkoleniowymi
Usprawnianie szkoleń
Wprowadzanie nowych pracowników
Praca przy linii produkcyjnej
WYMAGANIA
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w pracy operatora i pracownika produkcji
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Venlo

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 20