Pracownik magazynu w DHL eCommerce w Zaltbommel

Wszystkie regiony  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195255
  • Stanowisko:Pracownik magazynu w DHL eCommerce w Zaltbommel
  • Branża:Inne
O ofercie
DHL to jedna z największych firm pocztowych i logistycznych na świecie. Jest obecna w ponad 220 krajach i regionach, dzięki czemu łączy świat. DHL eCommerce w Zaltbommel to oddział odpowiedzialny za proces sortowania paczek dla e-commerce.

Jako pracownik magazynu w DHL odpowiadasz za wszystkie przesyłki. Odbierasz paczki skanerem, sortujesz i przepakowujesz paczki, ładujesz/rozładowujesz kontenery, sprawdzasz jakość. W pierwsze dni dostajesz kumpla na okres treningowy, dzięki któremu zrozumiesz procesy zachodzące w magazynie.

Będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli na zmiany od 07:00 do 15:30, od 16:30 do 23:30 i od 23:15 do 06:00. Za wieczory i weekendy otrzymasz dodatkową kasę. Zyskaj szansę na otrzymanie umowy w DHL.Wiele możliwości w DHL specjalnie dla Ciebie! Możesz przejść szkolenia na inne funkcje, takich jak reach truck i EPT. Ponadto kilka razy w roku w magazynie organizuje się dla pracowników coś specjalnego, na przykład food trucki lub ciężarówkę z lodami. Dołącz do tego młodego i zmotywowanego zespołu jako pracownik magazynu!

Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Zbieranie paczek
Sortowanie paczek
Przepakowanie paczek
Kontrola jakości
Załadunek/rozładunek kontenerów
Oznakowanie palet i paczek
Przenoszenie kartonów o dużej wadze
WYMAGANIA
Sprawność fizyczna wymagana do pracy fizycznej
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego, polskiego, słowackiego, czeskiego i/lub bułgarskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Zaltbommel

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 23