Zbieranie zamówień w Albert Heijn w Amsterdamie

Wszystkie regiony  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 194768
  • Stanowisko:Zbieranie zamówień w Albert Heijn w Amsterdamie
  • Branża:Inne
O ofercie
Albert Heijn to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Holandii. W magazynie w Amsterdam codziennie przygotowywane są tysiące zamówień i wysyłane do klientów online.

Jako zbieracz zamówień będziesz pracować w dwóch działach z produktami o długim i krótkim terminie przydatności. Będziesz zbierać towary, sprawdzać ich jakość i zarządzać zamówieniami w magazynie. Dzięki Tobie każde zamówienie zostanie w pełni skompletowane na czas.

Będziesz pracować w systemie zmianowym od 06:00 do 14:30 i od 14:30 do 22:30, a dodatkowo otrzymasz premię za pracę w niedziele i w dziale mrożonek. Co tydzień możesz zostać wyróżniony tytułem pracownika tygodnia, wystarczy, że osiągniesz najwyższą wydajność. Po pierwszych 14 tygodniach otrzymasz podwyżkę wynagrodzenia! Masz też szansę awansować na wyższe stanowiska jako "buddy".

Podczas przerwy otrzymasz kupon o wartości 3,50 € na zakup obiadu w stołówce oraz bezpłatny posiłek podczas popołudniowej zmiany. Buduj przyjaźnie z nowymi kolegami z różnych zakątków świata. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, możesz uczęszczać na kursy języka niderlandzkiego lub angielskiego. Dołącz do tego młodego zespołu jako zbieracz zamówień!

Benefity
Terminowe płatności
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne

OBOWIĄZKI
Zbieranie produktów
Sprawdzanie jakości
Przygotowywanie zamówień
Podnoszenie paczek o różnej wadze

WYMAGANIA
Dobra kondycja fizyczna
Chęć do pracy na różnych zmianach
Praca z normami i wymaganiami
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Amsterdam, Holandia

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 37