Spawacz (MIG-MAG/TIG)

Wszystkie regiony  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 194519
  • Stanowisko:Spawacz (MIG-MAG/TIG)
  • Branża:Inne
Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji kompletnych obróbek blach. W magazynie w Nieuwkuijk tworzone są produkty metalowe dla międzynarodowych klientów.  Jako Spawacz będziesz przetwarzał metal na jednym z trzech wydziałów:
  • Dział stołowy/metalurgiczny: będziesz ciąć, szlifować, piłować i robić otwory w metalu.
  • Dział giętarek: będziesz wyginał metal zgodnie z rysunkami.
  • Dział spawacza: będziesz wykańczał produkty za pomocą metod spawania TIG lub MIG-MAG.
  • Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 07:30 do 16:30. Masz możliwość pracy na nadgodziny, za które otrzymasz dodatki.Pierwszego dnia otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działalność. Abyś czuł się mile widziany, otrzymasz swoje własne, nowoczesne stanowisko spawalnicze. Tutaj masz do dyspozycji wszystkie narzędzia i możesz specjalizować się w swojej dziedzinie oraz szeroko się rozwijać. Dołącz do przyjaznego zespołu w VMC jako Spawacz!
    Obowiązki
       Montowanie produktów
        Przygotowywanie części metalowych
        Gięcie metalu
    Spawanie metalu
    Wykańczanie produktów
      Mierzenie wyprodukowanych części
       Sprawdzanie maszyn
    Sprawdzanie jakości
       Podnoszenie opakowań o różnej wadze
    Wymagania
       Szkolenie w zakresie spawania TIG, MIG-MAG i/lub poziom 2
    Umiejętność dobrego czytania rysunków technicznych    Umiejętność samodzielnego wykonywania produktów wysokiej jakości
    Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu    Znajomość języka angielskiego

    KONTAKT:Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 031
    • Miejsce pracy:
      Nieuwkuijk

    Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

    Telefon
    +3X XXX XXX [Pokaż]

    • Odsłon: 30