Pracownik produkcji

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 194208
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Inne
Wynagrodzenie €13.68 za godzinę
Akceptowane języki Holenderski, Angielski
Branża Produkcja
Miejsce pracy OOSTRUM, Holandia
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony
O ofercie
Cordstrap B.V. jest światowym liderem w dziedzinie zapewnienia bezpiecznego transportu towarów. Rozwiązania Cordstrap są stosowane w branży logistycznej, spedycyjnej i przewozowej na całym świecie. Aby zapewnić zgodność z odpowiednimi normami i przepisami, firma zapewnia także konsultacje i szkolenia w celu optymalizacji systemu zabezpieczeń ładunków.

Jako pracownik produkcji będziesz zaangażowany w planowanie i realizację działań produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją i harmonogramem. Będziesz zaangażowany w ustawianie maszyn, sprawdzanie jakości produktów, kontrolowanie linii i upewnianie się, że produkcja przebiega sprawnie.

Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym, zmiana poranna od 06:00 do 14:00, zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00 i zmiana nocna rozpoczynająca się zawsze w niedzielę od 22:00 do 06:00. Będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach, które będą dodatkowo płatne. Firma poszukuje kogoś, kto ma pasję i chęć do podejmowania wyzwań w swojej pracy. Wszyscy świetnie ze sobą pracują, tworząc wspierający się i zgrany zespół. Dołącz do tego zespołu jako pracownik produkcji!
Obowiązki
Konfigurowanie maszyn
Sprawdzanie produktów
Sprawdzanie jakości
Identyfikowanie odchyleń
Praca na linii produkcyjnej
Wymagania
Doświadczenie w branży produkcyjnej
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dostępność przez dłuższy okres
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego
Oferujemy
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTOPomoc 24/7

 KONTAKT:Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania TELEFON NUMER +31 886 886 031
  • Miejsce pracy:
    Oostrum, Holandia

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 31