Pracownik produkcji żywności Panningen

Limburgia, Panningen  |   29-08-2024 13:32   |  Numer ogłoszenia: 194181
  • Stanowisko:Pakowacz żywności
  • Branża:Produkcja żywności
Pracownik produkcyjny /praca w Holandii
Panningen , Sevenum

Oferta dla osób z własnym zakwaterowaniem i dojazdem do pracy!

Obowiązki :
- pakowanie i przetwarzanie różnego rodzaju świeżego pieczywa ,które codziennie dostarczane są do supermarketów.
-układanie
-etykietowanie

Co oferujemy?
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 2508 do 2978,25 euro brutto miesięcznie;
• Dopłata weekendowa 134% w soboty i 200% w niedziele;
• Dieta podróżna;
• Praca na zmianę dzienną;
• Pełne wyzwań i zróżnicowane stanowisko w szybko rozwijającej się firmie;
Możliwości rozwoju osobistego i możliwości kariery;
• 27 dni urlopu przy zatrudnieniu na pełen etat;
• Przyjazne środowisko pracy z pełnymi entuzjazmu współpracownikami.

Wymagamy :
• Dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
• Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym;
• Przywiązujesz wagę do szczegółów i dobrze potrafisz rozwiązywać problemy;
• Jesteś dobrym współpracownikiem i masz potencjał, aby przewodzić?
Prześlij CV na adres hdoberska@gmail.com
Tel.+48 608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28732
Piła ul.Runkowa 21 T
  • Miejsce pracy:
    Panningen
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki :
    -układanie
  • Wymagania:
  • Oferujemy:
    Atrakcyjne wynagrodzenie od 2508 do 2978,25 euro brutto miesięcznie;

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 40