Mieszkasz prywatnie? Zacznij pracę już teraz!

Wszystkie regiony  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 193742
  • Stanowisko:Mieszkasz prywatnie? Zacznij pracę już teraz!
  • Branża:Inne
Sektor – Logistyka
Wynagrodzenie - Attractive hourly rate
Zatrudnienie - Umowa o pracę tymczasową na cały etat
Języki – angielski, niderlandzki

O ofercie
Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi klientami w Holandii, oferujemy pracę w różnych branżach. Możesz pracować w logistyce, produkcji, sieci supermarketów, przemyśle spożywczym lub szklarni - wybór należy do Ciebie.   Czy mieszkasz prywatnie? Zamierzasz przeprowadzić się do prywatnego domu lub mieszkania? A może ty, twoi przyjaciele lub rodzina wprowadzacie się do kogoś? Skontaktuj się z nami i zacznij pracę od zaraz!   Pracuj z interesującymi produktami renomowanych marek w branży logistycznej; zdobywaj cenne doświadczenie pracując przy linii produkcyjnej u liderów w branży; lub rozwijaj pasję do pielęgnowania roślin i ziół w dobrze prosperującym środowisku szklarniowym.

Możliwości są nieograniczone! Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia lub więcej informacji o branży, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Wspólnie zastanowimy się, która praca będzie dla Ciebie najlepsza. Aplikuj już teraz!

Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
Aktywności w magazynieAktywności na linii produkcyjnej
Aktywności w sieci supermarketów
Aktywności w przemyśle spożywczymAktywności w szklarni
WYMAGANIA
Prywatne zakwaterowanie
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

KONTAKT:Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 19