Pracownik montażu w de Waal Metaaltechniek

Wszystkie regiony  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 193728
  • Stanowisko:Pracownik montażu w de Waal Metaaltechniek
  • Branża:Inne
Sektor – branża techniczna
Wynagrodzenie - EUR €21.00/Hr
Zatrudnienie – Umowa o pracę tymczasową na cały etat
Języki – angielski, niderlandzki

De Waal to firma rodzinna - to jasne i proste. Założona w 1938 roku przez J.A. (Ko) de Waal, firma jest obecnie w rękach trzeciego pokolenia rodziny De Waal. Firma stała się powszechnie znana w holenderskim i europejskim przemyśle stoczniowym dzięki swojemu kunsztowi i chęci doskonalenia się oraz inwestowania zarobionych pieniędzy.

 Jako pracownik montażu będziesz odpowiedzialny za montaż i spawanie elementów metalowych przy użyciu technik spawania MIG, w tym produkcję schodów, podestów, balustrad i podobnych elementów.

Twoja praca będzie obejmować czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, przygotowywanie materiałów do spawania i zapewnianie, że spawy są wykonywane dokładnie i z zachowaniem wysokiej jakości. Będziesz utrzymywać wysokie standardy rzemiosła i bezpieczeństwa firmy, pomagając w produkcji trwałych i niezawodnych konstrukcji metalowych.   Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, zaczynając o 07:30 i kończąc o 16:30. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.   Podczas pierwszych dni otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby zapoznać się z firmą i czynnościami związanymi z pracą. Byłoby świetnie, gdybyś posiadał już ważny certyfikat VCA; w przeciwnym razie będziesz musiał go uzyskać, ale pomożemy Ci! Dołącz do zespołu jako pracownik montażu!

Obowiązki
Montaż częściSpawanie części
Czytanie rysunków technicznych
Wykańczanie produktów
Łączenie elementów
Przygotowanie produktów

Wymagania
Doświadczenie w spawaniu metodą MIG
Podobne doświadczenie w pokrewnej dziedzinie
Posiadanie wiedzy technicznej
Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
Posiadanie ważnego certyfikatu VCA lub gotowość do jego uzyskania
Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ   (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.
  • Miejsce pracy:
    Werkendam

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 43