Zbiory jabłek i gruszek/Ravenswaaij i okolice

Geldria, Ommeren  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 193684
  • Stanowisko:Zbieracz jabłek i gruszek
  • Branża:Ogrodnictwo
ZBIÓR JABŁEK I GRUSZEK W HOLANDII

Dla naszego Klienta w Niderlandach poszukujemy osób zainteresowanych praca sezonową.

Miejsce pracy: Ravenswaaij i okolice
START PRACY: koniec lipca początek sierpnia

MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARACH LUB GRUPACH NA OKRES do 6 TYGODNI!

Dla chętnych zainteresowanych dalszą pracą można pozostać na sortowni owoców !

Ruszają pierwsze zapisy : tel.+46 608044052

hdoberska@gmail.com

Oferujemy:

- holenderska umowa o pracę
– wynagrodzenie od 13,68 EU brutto/h

- ubezieczenie zdrowotne 34,75 euro tygodniowo

-zakwaterowanie 136 euro u gospodarzy ( w junitach /kuchnia ,WC, ) zdjęcia prześlę dla zainteresowanych
– wypłaty w walucie Euro, cotygodniowo przelewane na konto osobiste
– sprawdzony Pracodawca i sadownicy!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Tel.+48 608044052
Hanna

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28734
Piła ul.Rynkowa 21TR
  • Miejsce pracy:
    Ravenswaaij i okolice
  • Opis stanowiska:
    Zbiory jabłek i gruszek
  • Wymagania:
    Minimalne doświadczenie
    Chęci do pracy
  • Oferujemy:

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 29