Kierowca wózka widłowego praca Venlo i okolice

Limburgia, Venlo  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 193663
  • Stanowisko:Kierowca wózka widłowego
  • Branża:Transport i Logistyka
Kierowca wózk widłowego praca w Holandii /Venlo i okolice
Oferta dla osób z własnym zakwaterowaniem i dojazdem do racy
Jesteś doświadczonym kierowcą wózka widłowego i szukasz pracy na 4 zmiany? Jako kierowca wózka widłowego, ty
będzie odpowiedzialna za sprawny załadunek i rozładunek towaru przy pomocy wózka widłowego i EPT. Ty
będzie również pełnić obowiązki crossdockingowe, aby zapewnić płynny przepływ logistyczny. Czy dołączysz do
zespół?
Co oferujemy?
• Miesięczne wynagrodzenie brutto w wysokości 2,645 euro łącznie z dodatkami;
• Praca w systemie 4-zmianowym ze zmiennymi zmianami (rano, dzień, późno, noc)
• Stymulująca rola w dynamicznym środowisku logistycznym;
• Przyjazne środowisko pracy ze zmotywowanymi współpracownikami;

Możliwości rozwoju osobistego i rozwoju w naszej firmie
Obowiazki:
• Używanie wózka widłowego i EPT do załadunku i rozładunku towarów;
• Wykonuj prace przeładunkowe, aby zapewnić efektywność przepływu logistyki;
• Przyczyniaj się do tworzenia pozytywnego i motywującego środowiska pracy w zespole logistycznym.
Wymagamy:
• Duże doświadczenie jako kierowca wózka widłowego;
• Posiadasz ważny certyfikat na wózek widłowy lub chcesz go uzyskać za naszym pośrednictwem;
• Dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego.
Jesteś zainteresowany prześlij CV na adres hdoberska@gmail.com
Tel.+48 608044052
Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28734
Piła ul.Rynkowa 21 T
  • Miejsce pracy:
    Vrnlo
  • Opis stanowiska:
    Używanie wózka widłowego i EPT do załadunku i rozładunku towarów;
  • Wymagania:
    Duże doświadczenie jako kierowca wózka widłowego;
  • Oferujemy:

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 13